Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, момичета!

SmileЧета темата отдавна с голямо удоволствие, тъй като се наблюдавам всеки месец.
Но този път ми се струва различно и исках да попитам дали някой е имал същия симптом - 6 дни след овуто (около което доста се постарахме с бебеправенето) коремът ми се промени, имам чувството, че съм глътнала балон, уголеми се и се изглади, като се навеждам ме подпира, имам чувството, че е по-твърд. Като седя пред компютъра се чувствам като бременна поне в 3 месец. Всички дрехи ми стягат на талията. И това усещане не се променя вече три дни. Възможно ли е коремът да се променя толкова скоро след овуто.
Иначе гърдите почнаха леко да ме наболяват и подуват, но нищо по различно от ПМС. От вчера забелязах, че пия повече вода но това може и да е внушение.
Знам, че трябва да изчакам още 5 дни до М, но съм толкова нетърпелива, много странно се чувствам с този подут корем. Някой да е изпитвал същото след зачеване?

Благодаря и успех на всички!
Цитирай

Бургас

Бижу, не е възможно чак да те подпира корема при навеждане 6 дни след ову, по това време може още дори да няма имплантация. Искрено се надявам да си бременна, но е твърде рано, за каквито и да било симптоми. Коремът се променя доста по-късно. Всички тук се стараем изключително много около овуто и след това имаме всички бременни симптоми, но истината е, че преди закъснение всички прогнози са несериозни. Съжалявам, ако съм рязка, пак казвам, че силно се надявам да си бременна, но и аз започвам да се плаша от психясването на всички ни тук, продиктувано от вторачването ни във всяко неразположение или промяна. Както ми рече Блеки сутринта - най-добрият тест е търпението. Стискам палци да се похвалиш другата седмица, но за сега успокой топката! Hug
Цитирай
Благодаря ти Goldie за мнението. Знам, че трябва да изчакам, но сама разбираш нетърпението ми.
Надявам се този път наистина да е станало.
Пожелавам успех на всички, които правят опити! Hug
Цитирай

София

Знам, че трябва да изчакам още 5 дни до М, но съм толкова нетърпелива, много странно се чувствам с този подут корем. Някой да е изпитвал същото след зачеване?
Аз имах такова усещане, да. Може да не е минала дори и имплантацията, но матката като се е подула, от това е и усещането за подпиране. Също като теб всичко ми стягаше още първата седмица  Crazy И все пак изчакай до датата на М. преди да се навиеш съвсем  Wink
Цитирай
Здравей!

Благодаря ти за мнението. Това е добър признак щом и при теб се е получило така.
Исках да попитам доколко повишената телесна температура е признак за бременност? От 8 ден след овуто температурата ми беше 36.7С. На следващия ден вече беше 36.9С. А от два дни държи на  37.2С 37.3С. Имам още 2 дни до М.
Цитирай

Бургас

Здравей Бижу, висока БТ може да е признак за бременност, ако се задържи такава 16 дни след ову и ако не ти е дошло до тогава, защото на мен и първите дни от М ми се задържа висока. Стискам палци и ела в седмичната тема, че доста разводнихме тази Hug
Цитирай

MA

Извинявай за въпроса  Embarassed , но да нямаш запек? Аз така веднъж се бях въодушевила със същите симптоми, докато не се сетих, че близо 2 седмици не съм ходила по "тази нужда"  Embarassed  Embarassed
Стискам палци да е причината за която си мислиш   bouquet
Цитирай

софия

Аз имах такова усещане, да. Може да не е минала дори и имплантацията, но матката като се е подула, от това е и усещането за подпиране. Също като теб всичко ми стягаше още първата седмица  Crazy И все пак изчакай до датата на М. преди да се навиеш съвсем  Wink

няма такова нещо
Цитирай

Някъде там...

Винаги ми се подува корема след овулация - и когато бебеправим и когато не бебеправим. Бременна досега не съм била, при мен си е част от ПМС.

Стискам ти палци да сте успели!  Peace
Цитирай

Извинявай за въпроса  Embarassed , но да нямаш запек?
И аз това щях да те питам Ходила ли си до WC-то? И на мен ми се "подува" корема по две причини. Дори и сега го усещам подут ама от неделя не съм ходила добре  Embarassed Sad или преди да ми дойде пак така ми се подува. Даже веднъж споделих с колежката и тя се чувствала така преди М. В интерес на истината този месец май преди да си направя теста за бременност корема не го усещах подут. Не се вторачвай много, симтомите са еднакви и при М и при бременност.   bouquet Hug
Цитирай

София

Може да е колит - изпий 2 капс. Еспумизан или Мезим-форте.

Цитирай

Винаги ми се подува корема след овулация - и когато бебеправим и когато не бебеправим. Бременна досега не съм била, при мен си е част от ПМС.

Стискам ти палци да сте успели!  Peace

И при мен така, след овуто ми се подува и така до лелката. Не мисля, че подутия корем може да се смята за признак на бременност. Но температурата ти е обещаваща. Стискам плаци  Peace
Цитирай

Sofia

Здравей, миличка!
На мене корема ми се подува ужасно всеки месец след овулация. Имам всички симптоми като за бременна жена, но никога не съм била бременна. А сега вече и аз искам да изпитам това чувство! Дано сте успели с любимия да си направите бебчето! Искрено се надявам да е така! Представям си колко си нетърпелива, защото и аз съм в същото положение! Успех !!! Very Happy Стискам палци и на двете ни!
Цитирай

София

Слушам, слушам, и не вярвам на очите си Mr. Green - нали така казваше професор Вучков Mr. Green..
Bijou , не искам да те обидя с нищо, не ме разбирай погрешно, но това, което казваш е направо странно ooooh!. Никоя жена не може да разбере на шестия ден след овулация дали е бременна или не. Още повече, че имплантацията обикновенно става от 7-мия докъм 10-я ден обикновенно, но може и 12-и.
А иначе, мила, всички си търсим симптоми за бременност - то е ясно, но подутия корем може от всичко да се подуе - ядене, пиене, след овулацията, преди цикъл и така нататък, и така нататък. Не искам да ти се карам, или нещо такова, не ме разбирай погрешно Hug. Но прочети какво става в твоето тяло през този прословут месечен цикъл /тук има много инфо/ и много неща ще ти станат ясни и ще опознаеш тялото си, ще можеш да разчиташ сигналите му.
Плюс това, ти пишеш, че на 6-я ден имаш подут корем и трябва да изчакаш 5 дни още за тест. Не, мила, трябва да изчакаш не 5 а 8 дни, защото ако не знаеш колко ти е дължината на лутеалната фаза. Както и да е, надявам се, че ме разбра. Стискам ти палци теста да е положителен и съвсем скоро да се похвалиш!  bouquet
П.С. А моята любимка Ая  Love да не ти пали чевийте, щото тя е бременна с близнаци и при нея е друго - усещанията са повече и по - отрано Peace
Цитирай

ВСЕЛЕНАТА........

Здрасти и от мен...аз се чувствам точно като теб...или подобно .....незная какво да те посъветвам тъй като и аз незная какво се случва с мен....но съм като балон...а ми закъснява 10 дни...незнам   Божа работа...но чакането мисля че всеки знае какво струва:))
Желая ти да си бременна Smile))
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.