Едно въпросче за бънджи-гащи?

  • 2 148
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мили мами, имам ето ТЕЗИ бънджи-гащи. Вчера сложих малкия в тях, но доста нависоко че да е като в кенгуру и ги ползвахме като люлка. Знам, че ни е още рано да ги ползваме по предназначение, но въпроса ми не е за това от кога мога да го слагам. Един познат на майка ми е казал, че за за момченца били вредни заради тестисите.

Цитат
като скачат тестисите им се вдигали нагоре
  newsm78

Това е казал въпросният познат.
Та вредни ли са бънджи-гащите или не? Чували ли сте нещо подобно?
Предварително ви благодаря за отговорите  Hug

# 1
  • в стаята
  • Мнения: 469
А къде ги закачаш newsm78 Аз мисля да взема но на вратата няма да мога.

# 2
  • Мнения: 7 723
Познавам момченца, които са висяли дълго в гащите. Тестисите са им на място.  newsm78По същата логика момченцата не бива и в проходилка да ги слагате, а камо ли да карат колело. Нещо не ми се връзва -та нали са с памперс newsm78, той малко или много предпазва newsm78
извинявам се за некомпетентното изказване, но логиката ми диктува....

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не пречи.

Обаче, като ги закачиш за вратата, ги сложи да висят на такова разстояние от земята, че като сложиш детето вътре,  крачетата му да опират в земята, а не да виси във въздуха.

# 4
  • Мнения: 5 401
Д-р Драганов, ортопедът, при който се изредихме целия юлски отбор, се изказа доста против бънджи гащите. Според него това е средство за печелене на свободно време за мама, а за бебчо - само вредности...  Hug

# 5
  • Мнения: 2 849
 ShockedЩо да е опасно ? Нашето бънджи е закачено на вратата ,така ,че да са крачетата до земята ,да може да стъпва .Не мисля ,че прекалаявам ,но Вики сам си показва кога му е писнало и го свалям .

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, много ви благодаря за отговорите. И на мен ми се стори доста странно изказването на познатия на майка ми. Иначе ние си висим в бънджито без да стигаме до пода. Смятам да му го пусна чак към 7 месеца. Ето и нагледен материал.




А къде ги закачаш newsm78 Аз мисля да взема но на вратата няма да мога.

Закачени са на касата на вратата.

# 7
  • Мнения: 2 897
ShockedЩо да е опасно ? Нашето бънджи е закачено на вратата ,така ,че да са крачетата до земята ,да може да стъпва .Не мисля ,че прекалаявам ,но Вики сам си показва кога му е писнало и го свалям .

И аз съм на това мнение Peace
Само,че на моя син му омръзна доста бързо и го зарязахме,а сега вече не му трябва повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт