Почистване на пуловери от образувалите се топчета

  • 4 570
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 630
Исайкова, разкажи малко за вашата машинка, не е ли като тази от снимката горе, че аз се чудя още каква да взвма Peace

Същата марка и на същия принцип, но почиства по-голяма площ и е малко по-скъпа. Имаше ги и двете, когато аз си купувах.

# 46
  • Мнения: 9 095
благодаря за бързия отговор, ще се разходя и аз да видя какво има и ще си избера нещичко Peace

# 47
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И ние се сдобихме с такава машинка,но нашата е като малка ютийка.+ е ,че боклучетата не падат,ами остават в една кутийка на машинката.Като се напълни-се изхвърлят остатъците и така./ама как го обясних Whistling/Много съм доволна.
От Метро я взехме.

И малката машинка си има отделение за боклучетата  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 3 271
За сега със стара самобръсначка, ама искам да си кя от тези машинки  Blush

# 49
  • Мнения: 2 180
Да ви светна, че ако имате карта на Пикадили, можете да си размените точки за такава машинка-220 точки се искат. И без това обявиха срок на валидност 1 г. и ще "изгорят" на 01.01.2007.  Wink
Много съм доволна, но много внимавам,защото чух че някои машинки прокъсват дрехата ако се натисне малко повечко.  Naughty

# 50
  • Мнения: 28
И аз така със самобръсначка..даже не съм си и мислела,че може да има такава машинка.Ще взема да пробвам Simple Smile
какво ли ще измислят още newsm78

# 51
  • Мнения: 781
Момичета, онзи ден си купих от Кауфланд въпросната машинка и не мога да  се въздържа да не изкажа хилядите благодарности за просветлението, което ми дадохте  bouquet
Много съм доволна, тази машинка определено си струва.

# 52
  • Мнения: 959
С машинка за 10 лв. от Технополис или ТСМ  Peace 



 Peace

# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз си купих днес въпросната машинка. Не пропуснах да я пробвам. Страхотна работа върши.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт