Почистване на пуловери от образувалите се топчета

  • 4 567
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 630
Е не можах да измисля някакво по-коректно заглавие Confused.
Та въпроса ми е как почиствате пуловерите и блузите от тези мъхчета/топчета. Много са неприятни. Не ги харесвам блузите си с тези неща, изглеждат стари и захабени.
Струва ми се, че съм виждала  някакви машинки, но нямам представа от къде да купя. Нито пък как се казва такова нещо.

# 1
  • Мнения: 110
мисля,4е в "Технополис" или "Техномаркет" ще намериш

# 2
  • Мнения: 88
Чистя ги с машинка и стават като нови.Машинката не е скъпа - около 15 лв.другият вариант е със самобръсначка , но може да се скъса дрехата.

# 3
  • в къщи
  • Мнения: 467
Тъкмо щях да отговоря-на ръка и видях,че има машинки за тази работа.Брейййй,колко съм изостанала doh

# 4
  • Мнения: 7 474
С машинка за 10 лв. от Технополис или ТСМ  Peace 

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 19:44 от Lео

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Казвали са ми, че става и с машинка за подстригване. Но аз лично не съм пробвала.

# 6
  • Мнения: 6 472
С машинка за 10 лв. от Технополис или ТСМ  Peace 



Точно такава машинка ползвам. Много хубава работа върши!

# 7
  • Мнения: 5 391
Аз й казвам машинка за бобчета Laughing, много добро изобретение Peace

# 8
  • Мнения: 701
От тези специалните машинки не съм пробвала,но с тази за подстригване и със самобръсначката се получава! Peace

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
С машинка за подстригване става.Пробвала съм

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
С машинката става много добре, но не можеш да и насмогнеш на батериите-свършва доката избръсна една блуза. Със самобръсначката - дрехата трябва да е опъната за да не се "пореже" т.е. да стане дупка.
Ако измислят машинка с адаптор ще бъде супер

# 11
  • Мнения: 1 313
Моята машинка е същата като тази, която е показала Leo. Купих я миналата зима и я ползвах доста - висчки пуловери минах, стола на компютъра също и изобщо където вдях такива топчета ги махнах - много готино уредче  Mr. GreenПреди няколко седмици пак я вадих да я ползвам - не съм и сменяла батерите, дори не си спомням дали работи с една или две. newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Търся си машинка, но засега все още карам със самобръсначката Wink

# 13
  • Мнения: 196
На фирмата UFESA,ще ги намериш в Техномаркет.Малки машинки с батерии вършат чудесна работа.Търси ги при дребна бяла техника.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 006
Аз упорито си карам със самобръсначката.........
А каква е цената на тези машинки Thinking

Общи условия

Активация на акаунт