Някой знае ли магазин в Пловдив в който се продават дрешки на sevenhill

  • 539
  • 5
  •   1
Отговори
Скоро ми подариха страхотно якенце за малката на "sevenhillkids"- турска марка качествени дрешки, но неможах да разбера нито откъде са го взели нито колко струва. Ако някой е чувал за марката и знае магазин моля да ми пише. Благодаря.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 418
Естествено ,че знам  Laughing хем не съм от Пловдив.Страхотни са им нещата  ние имаме яке ,произвеждат се за скандинавските страни и са много качествени.Преди няколко дни бяхме в Пловдив и сега ме е яд,че не минах през този магазин  Rolling Eyes
Та да обясня последно къде беше - улицата ,която е успоредно на главната и почва от Джумаята посока Централна Поща,в лявата страна по надолу от "Верди",дълъг и тесен магазин.
И после да кажеш какво има там.
Не са евтини якето беше 75 лв.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Освен гореспоменатия съвсем случайно вчера видях, че в Тракия точно до Верди са отворили нов детски магазин, в който не съм влизала, но отвън има табела Sevenhillkids.

# 3
  • Мнения: 959
И аз знам само този,който е обяснила мимозата-на Отец Паисий,но и цените са приказни.

# 4
 newsm10  Благодаря за адресите ходих до магазина в Тракия имат доста дрешки на SevenHill и то на прилични цени. Взех яке за 39 лв и е страхотно и очакват зареждане и на  Wenice за които също знам че са много интересни като модели и добри като качество.

# 5
Здравейте!
Да разбира се, един от най-сладурските магазини в Пловдив.
Намира се на ул.Отец Паисий срещу ресторант Чучура и близо до Арлет.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт