Да обсъдим НОВИНИТЕ - 1ч.!

  • 3 971
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Какво ще кажете да има тема, в която да обсъждаме новините вечер (Календар или Канал 1 или БТВ кой каквото гледа) , вместо за всяка новина да се пуска тема newsm78 Просто на едно място да обсъждаме всичко? newsm78 Какво ще кажете?

Ето сега започна календар и започнаха с честите убийства на деца напоследък. Tired
Интересна е и новината , че в Света София вече има вана за раждане във вода Hug
и т.н.

# 1
  • Мнения: 3 861
Добра идея

# 2
  • Мнения: 2 495
Подкрепям PeaceТака и ние, които сме до късно на работа, ще бъдем в час със случаващото в страната и не само Wink

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Че то има ли какво да се обсъжда- само убийства и случки от българските училища.  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 7 474
Че то има ли какво да се обсъжда- само убийства и случки от българските училища.  #2gunfire

Ще чакаме и добрите новини Hug. А лошите така и така ги обсъждаме, ама на по пет места Confused, лошото е ,че са предимно кофти новините. ooooh!

В тези новини още няма нищо хубаво ,само дето ни зарадваха пак ,че ще скачат цените на мръвките-ще ставаме вегитарианци Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Лео, кефи ме идеята ти  Hug
По-добре тук да коментираме и да се заключват на определена страница, от колкото за всяко нещо - тема  Peace
Аз днес не гледам новини, почивка малко от негативизми  Confused
 

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тъкмо щях да пускам тема, в която всеки да получава отговор на въпросите си...тел . кодове, имена....разни такива неща.....нещо като справки.......всеки да си пита каквото иска.....че се навъдиха толкова много теми за градове и номера....а пък аз искам да питам как беше лайка на руски, ромашка ли  newsm78, но незнам къде.......Та пускам я

# 7
  • Мнения: 1 629
Добра идея, Лео  newsm10

Аз почти не успявам да ги гледам, поне ще чета Grinning

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
как беше лайка на руски, ромашка ли 
Да.

# 9
  • Мнения: 1 671
Идеята ми харесва. Гледам най-често БиТиВи. Днес съобщиха, че Ванко 1 ще си остане на свобода, делото му е върнато за преразглеждане, а най-голямата присъда, която би получил с направените промени в НПК, ще е парична глоба.

Склоняване към проституция и органициране на канал за бели робини = парична глоба. А Урлю Дурлю от Горно Сурлево, дето краднал две кокошки, в пандиза #Cussing out Това е правосъдие, урааааа Twisted Evil

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Урлю като няма пари, ще лежи в затвора, къде ще ходи... Thinking
Аз пък се размечтах за водно раждане...
Гъргалин, на водна баня, като крем карамел, ех.  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 671
...

Аз пък се размечтах за водно раждане...
Гъргалин, на водна баня, като крем карамел, ех.  Laughing

Амин!

# 12
  • Мнения: 7 474
...

Аз пък се размечтах за водно раждане...
Гъргалин, на водна баня, като крем карамел, ех.  Laughing

Амин!

До Нова година ще е безплатно, ако успеете  Mr. Green

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Бравос! И аз подкрепям с две ръце Grinning
така няма да има само отрицателни емоции на първа страница на Клюто.

# 14
  • Мнения: 11 607
Интересна е и новината , че в Света София вече има вана за раждане във вода Hug
и т.н.

Учудвам се,че за това няма отделна тема във форума ... или бъркам????? Това ми хареса за ваната,но още повече репликата на ББ,че това нещо - демек раждането - е било страшна работа. Страшна като плашеща, опасна! Каза го с едно страхопочитание към раждащите...,което ми допадна!

Общи условия

Активация на акаунт