Момичета имам малко притеснение!

  • 1 934
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте!Накратко да кажа за какво става дума- от дестина дена като стоя малко повече права или като вървя започва да ми прималява много и ми причернява,ония ден даже в автобуса ми стана много лошо и за малко да припадна,едвам се прибрах,измерих си кръвното защото си мислех,че ми е паднало,но беше нормално.Та така вече ме е страх да изляза сама да не ми стане пак така и незнам...,иначе като легна и ми минава.Моля ви за съвет,на някой друг случвало ли се е?

# 1
  • Мнения: 1 409
Изследвала ли си си скоро хемоглобина?

# 2
  • Мнения: 1 183
Ами точно за хемоглобина незнам,но миналата седмица ми направиха пълни кръвни изследвания и всичко беше О.К.

# 3
  • Мнения: 1 409
Ако са ти правили пълна кръвна картина,там има и хемоглобин.
Ако и той и кръвното са ти нормални най- добре се консултирай с гинеколога ти
На мен също ми става така,но при мен е от кръвното,пада ужасно много

# 4
  • Мнения: 8 917
И при мен се получи на 2 пъти така - от кръвното е.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз мисля,че най-вероятно е от кръвното. На мен от него ми причернява и прималява понякога.
Най-добре се консултирай си гинеколога си. Simple Smile И не се притеснявай. На мен така като ми стане, хапвам по нещо сладко или пийвам айран със сол и се оправям Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичето ви казва, че си е мерило кръвното и не е от него, а вие пак - от кръвното е  Confused

Сега на въпроса - на мен ми прималяваше така, защото от натиска на плода не ми стигаше въздух. Не можех и по гръб да лежа, само настрани.
Пробвай в такива случаи да дишаш дълбоко, да пиеш течности и ако можеш да почиваш повече.

# 7
  • Мнения: 958
Здравей и на мен ми стана два пъти така почти изгубих съзнание, свлякох се на стола причерня ми и ме обля студена пот, мина за около 5 минути пристъпа, по време на него колежката ми измери кръвното беше 50/70
след 5 минути беше нормално за мен 60/100
така че може и да е било от кръвното просто ако не си го измерила в момента на пристъпа няма как да разбереш. На мен лекарката ми каза че е нормално за бременна и да пия повече вода, консултирай се с твоя лекар

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585

така че може и да е било от кръвното просто ако не си го измерила в момента на пристъпа няма как да разбереш. На мен лекарката ми каза че е нормално за бременна и да пия повече вода, консултирай се с твоя лекар
И аз точно това имах предвид Peace

# 9
  • Мнения: 3 116
Здравей и на мен ми стана два пъти така почти изгубих съзнание, свлякох се на стола причерня ми и ме обля студена пот, мина за около 5 минути пристъпа, по време на него колежката ми измери кръвното беше 50/70
след 5 минути беше нормално за мен 60/100

 smile3521 Просто се случва кръвното да падне рязко и после да се възстанови бързо. При мен също имаше подобни изпълнения. Но, все пак се консултирай с лекар  Hug

# 10
  • Мнения: 1 183
Здравей и на мен ми стана два пъти така почти изгубих съзнание, свлякох се на стола причерня ми и ме обля студена пот, мина за около 5 минути пристъпа, по време на него колежката ми измери кръвното беше 50/70
след 5 минути беше нормално за мен 60/100
така че може и да е било от кръвното просто ако не си го измерила в момента на пристъпа няма как да разбереш. На мен лекарката ми каза че е нормално за бременна и да пия повече вода, консултирай се с твоя лекар
Мерси мила,точно така ми става Peace,причернява и ме облива пот,питах лекарката,но когато тя ми мери кръвното винаги е нормално и съответно не може да ми каже нищо,сега ме е страх да изляза сама и да не ми стане така и да колабирам на пътя,значи повечко вода да пия,благодаря много   bouquet

# 11
  • Мнения: 5 026
 Да не е от кръвната захар? Консултирай се с лекар за изследвания.

# 12
  • София
  • Мнения: 298
След като изследванията са добри, остава да е от моментен спад на кръвното, или от притискане, както пише Таталина.
При мен също се получаваше в този срок на бременността. Не мисля, че има нещо притеснително.

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От кръвното ще да е! Пий повече течности, ако може!

# 14
  • Мнения: 6 461
Гледай да почиваш повече и да пиеш течности .
Най- добре си направи консултация с лекар .

Общи условия

Активация на акаунт