Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
Здравейте, какво мислите за ябълковата диета??Според вас колко килограма могат да се свалят ако се кара само на ябълки  24 дена??? И някой правил ли я е и какви резултати е имал???Мерси предварително
Цитирай

Абе, извинявай, ама нали не се гъбаркаш? Какви 24 дена на ябълки, ква диета? То не диета, то чудо! #2gunfire Недей така, ще се поболееш, за такъв яростен глад се ходи на определени места. Че и нервната ти система ще се прецака. За подобна лудост- не повече от 7 дни. То някои и една ябълка да изядат им се остъргва стомаха... Диета, че направо прималях като го прочетох. Не си самоназначавай подобна разкъртваща процедура.
Цитирай
Аз по принцип мога да издаржам да ям само ябълки ,но просто сам си постави цел да сваля около 10 килограма до нова година и незнам каква диета да почна,какво да направя  Sad Чух , че имало най-голям ефект от ябълковата диета и за това реших да попитам и вас ,тъй като аз не съм много компетентна на тази тема Sad
Цитирай

Покрай темата ти се сетих за една случка от ученическите ми години:
Най- добрата ми приятелка(леко пълничка тогава),обявява сутринта:
-От днес съм на ябълкова диета.
аз отговарям:
-Ок ,супер. 
 Идва голямото междучастие и тя ме моли да отида с нея за пица. Аз и напомням за диетата,а тя най-невинно:
-Ама аз и ябълки ям... 35
« Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 01:43 от doreta »
Цитирай

Това не се ли води гладуване  newsm78
Цитирай
Ами  според мен не е много гладуване ,смисал ако се пият много течности ,просто няма да си толкова гладен.И то първите 2-3 дни ще е зора и посел ще се свикне Smile а след нея естествено ще има и захранване SmileА според вас колко килграма могат да се свалят така?? Горе-долу?? Знам че за всеки е строго индивидуално ,но все пак??
Цитирай

Varna

Колкото и да се свалят, после ще се наваксат двойно  Stop Спортувай усилено, спри тестените и сладкото и ще си поне -6кг, тъкмо на седмица по един  Hug
Цитирай
Ами ако след тази диета се направи постепенно захранване??? Пак ли ще се наваксат изгубените килограми???/ newsm78
Цитирай

много ясно. 24 дена на ябълки си е гладуване и следователно  - сериозен стрес за организма, който ще се опита да си навакса всичко след това с лихвите. опитай нещо по-умерено - примерни някакъв режим с преимуществено ябълки, но не само; не забравяй месото, млечните продукти и зеленчуците, както и спорта. мисля, че ще бъде много по-ефикасно от това да ядеш само ябълки, дори и да издържиш.
Цитирай

Варна.....

Ехеее, това си е повече отглад. Да не говорим за поразиите които ще си навлечеш. Ти си решаваш, но попрочети малко повече инфо преди да почнеш.
А пък като ти четох поста сезамислих и какво ако до нова година си отслабнала например 8 кг а не 10?? newsm78
Цитирай

Бургас

Тази диета ми звучи така точно да се научиш да не ядеш и накрая да вземеш да умреш от глад - майтапа на страна 24 дена само на ябълки незнам какви поражения на стомаха може да ти докара не я пробвай
Цитирай

София

#CrazyЕ тва нещо само не го бях чувала.По -добре не го прави ,че не се знае дали ще оцелееш до нова година.Ако искаш пробвай с японското чудо от него се сваля много.
Успех  bouquet
Цитирай

Варна

Това си е жива лудост. Не го прави  Naughty
Цитирай

Правилно си се ориентирала към ябълките- те са чистачка за червата (задръстени от животинските белтъчини)- диетични са и много здравословни. Но 24 дена само на ябълки е прекалено, това се прави под медицински контрол. Ако искаш да отслабнеш трайно забрави за драстичните диети Peace
Цитирай
мерси за вашите комнтари. Мисля да почна да речем 3 дена чбълки ,три дена зеленчучи,и так да редувам и някой ден може и месо,но за през целия ден Smile така май по бива а???
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора