Миете ли отделението за прах????

  • 2 677
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Мами, чистите ли, т.е. миете ли отделението за прах и омекотител на пералнята???? Колко често и с какво?  Благодаря!

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Мия го -обикновено веднъж в седмицата.Изваждам кутийката и  я слагам в разтворен препарат,отстраняващ котлен камък-след около 20 минутки тръквам с четчица.А самото отделение на пералнята -с малка четка и вода,понякога се налага да използвам Cif.След това забърсвам с гъбичка.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Мия го..когато ми се види мръсно hahaha Вадя цялата кутия и измивам под течаща вода с гъба. Винаги оставяй отворено, за да не се образува мухъл.

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,мия го.С гъба и циф,мухлясва най редовно Twisted Evil

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мойто досега не съм го виждала да е мухлясало, сефте чувам, че мухлясвали...
Като ми се стори мръсно, вадя цялото чекмедженце и мия- с веро и гъба.
Изплаквам- и обратно на мястото му.

# 5
  • Мнения: 641
Мия когато се сетя Embarassed, силна струя вода и гъба. Не съм забелязала мухъл...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Мия го..когато ми се види мръсно hahaha Вадя цялата кутия и измивам под течаща вода с гъба. Винаги оставяй отворено, за да не се образува мухъл.
I az  poshistwam po tozi nashin!

# 7
  • Мнения: 3 360
Отвреме -навреме WinkМоята пералня е с горно зареждане и не ми се е случвало да образува мухъл Rolling EyesОстават следи най-вече от омекотителя ,не от праха.

# 8
  • Мнения: 2 196
Мия го с Циф и гъба.

# 9
  • Мнения: 953
Преди го миех всеки път след пране, до момента в който малката си пусна капките за нос и викахме майстор, а пералнята гаранционна и представете си физиономията ми като извади  межде барабана и центрофугата капките. Сега го правя след като пера преди да си лягаме, за да няма подобен инцидент.

# 10
  • Мнения: 2 577
Мия го с Циф, когато ми се стори замърсено. Мухъл не съм забелязвала

# 11
  • Мнения: 1 489
Моето също мухлясваше и вече като спра пералнята го оставям леко отворено.Иначе в него слагам само омекотител,а праха вътре в пералнята в специална кутийка.Мия го веднъж месечно.

# 12
  • Мнения: 1 448
Ми не го мия много редовно  Tired Не е мухлясвало, но там където трябва да се слага омекотител постоянно е пълно с вода  newsm78 Някакви идеи?

# 13
  • Мнения: 15 619
Аз моята кутия така и не успях да я извадя. Затова от време на време пускам пералнята само на изплакване. newsm78 Май няма полза.

# 14
  • Мнения: 745
Мия го веднъж в седмицата - с Циф и гъба.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт