Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак

  • 9 842
  • 164
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 826
Айде на новата тема-а-а!
Нашият първолак очаква Дядо Коледа, ама друг път! ooooh!
Циник абсолютен.   Embarassed Уж знае, че няма Дядо Коледа, и пак се реди за подарък от добрия старец. Confused
Най- новата изцепка вчера беше "Мамо, я виж дали съм одраскан тук?" /сочи челото си/. Гледам- нищо! "Щото с Ванеса си  удряхме главички в стола!"  Crazy
Леле-е-е, на къде отива тоя свят!  Laughing Аз ли съм в грешка, или днешните девойки са по- бесни от нас навремето Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 492
Честита ни нова тема Hug
Моя син вярва на половина Laughing Много е разколебан, защото някои деца му казват, че не съществува, други, че го има. Каквото си реши, няма да поддържам илюзии.
Успешен предколеден месец Hug /седмица ми звучи по-добре /

# 3
  • Мнения: 1 937
Добро утро.

Гери, І-а също ще се включи в базара.
Като стъкмиш поканата за родителите, дай я насам, моля.

По всичко личи, че първите класове ще са заедно на коледния купон - и ние събирахме по 10,50 - като 2,50 са за театър.

Trislon, тези театри ги организират от училище.
Обикновено са с образователна цел.

Предстоящият при нас ще е на тема екология и опазване на околната среда.

Мами, днес е ден на християнското семейство!
Освен, че ви пожелавам много щастие и уют, ви моля да подкрепим Инициативният комитет организирал Петицията срещу насилието над деца и да запалим довечера в 8 часа на прозорците си по свещичка в знак на протест срещу малтретирането на деца!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Nie sybrahme weshe pari za  podaruci na decata i na  gospajata za predstoqshite Koledni praznici.Dnes imat teatur w ushilishe.Temata e za Koleda!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Da,teatura e organisiran ot samoto ushilishe.Imat takawa tradiciq.Do 4 klas wednuj w meseca se prowejda.Ima artisti ot  studoio.sa imeto na sustava she go pusna doveshera.

# 6
  • Мнения: 11 607
Вчера имахме родителска! А утре ще участваме в концерт посветен на Годината на детето 2006г.

# 7
  • Мнения: 253
Честит празник    bouquet

Любов и разбирателство в семействата ви пожелавам!

Да попитам какви подаръци ще купувате? Еднакви за всички момичета и за всички момчета ли? И къде ще ви бъде коледното тържество?

Моята дъщеря също не вярва в Дядо Коледа и аз нямам намерение да убеждавам в противното Grinning

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Голямият ми син казваше - Всъщност мен ми е изгодно да има Дядо Коледа.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте Grinning Моят син пък още вярва в Дядо Коледа Wink Казала съм му, че Дядо Коледа си има врабче, което каца на прозореца и наблюдава дали слушат децата. А после докладва на Дядо Коледа и на джуджетата, за да знаят дали да правят играчки Laughing Вчера Боби ме попита дали врабчето наднича и в банята. Като му отговорих отрицателно, той заключи: "Значи мога да си пръскам навсякъде с душа и това да не е беля" hahaha

# 10
  • Мнения: 2 768
Честит ден на християнското семейство и от мен!    bouquet

И моята щерка още вярва в Дядо Коледа, даже и във Феичката на зъбчетата.  Laughing Само дето снощи феичката забрави да вземе зъбчето и да остави паричка.  ooooh! Остарява феичката, остаряваааа..... Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
Артистите са от сдружение"Вилекула",поне според госпожата и децата.Днес сина ми има награда.Отговорил правилно на зададения въпрос и хоп Награда.

# 12
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честита нова тема! заглавието е страхотно, и аз очаквам дядо Коледа, нищо че съм на 30+
Стефи вече написа писмо на Дядо Коледа, много неща  е написала, пък ще видим какво ще и донесе. Тя е написала и едно от името на брат си. За такива неща много се подкрепят двамата.
В училище все още нищо не са казали за празници, надявам се до края на месеца да се реши нещо и да украсят класната стая.
Лек и успешен ден на всички!

# 13
  • Мнения: 1 937
Някаква параноя ме гони с това насилие в училищата.

Момче от класа, днес е размахвало нещо метално, което било закрепено на пръстите на ръката му.
По описание прилича на бокс.

За сетен път не мога да разбера кой в крайна сметка харесва щерката.
Утре е споменатият рожден ден, за който я гонят вълнения разни - вероятно е въпрос на чест, че е поканена.
Ами сега! Какво ще облече, може ли да е с прическа.
Боже, Боже!
В такива моменти хем ми е смешно, хем ми се плаче.

От известно време ме моли да покани приятелка с нощуване вкъщи.

Вие бихте ли пуснали детето си?




# 14
  • Мнения: 1 492

От известно време ме моли да покани приятелка с нощуване вкъщи.

Вие бихте ли пуснали детето си?

Само ако те познавам лично. Ако е така, нямам нищо против.

Общи условия

Активация на акаунт