Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 260 отговора

БГ - София

Да ви е честита  Wink
Цитирай

На края на вселената!

Благодаря  bouquet
Цитирай

В бара!!!!

и аз благодаря!
как са дечковците?нещо позапустя темата....
Цитирай

Благодаря за което... Very Happy  bouquet
Цитирай

Mediterraneo

Моята кокона вчера за първи път спа в яслата. За мое огромно очудване заспала без проблеми. Ама много рано ги слагат да спят бе... 12.30. И нашата в 14 вече се събудила, не питайте до 20 ч. какво сме се правили- аз изморена и с главоболие, а тя недоспала и крива  #Crazy Да видим днес как ще се представи  Praynig
Цитирай

В бара!!!!

вкъщи беше същото в продължение на доста време,но после той се нагоди някак си към този дневен режим и сега по цяла вечер се киска и прави щури неща...
Цитирай

В.Търново

Да бе наистина много рано ги слагат.И аз вече почнах като си е в къщи така да го слагам и той си свикна.
Ние днес вземахме кръвните изследвания.Всичко е ок.Няма утайка а хемоглобина ни е 119.Но тази седмица няма да го пускам.Нека хубаво се възстанови.
Цитирай

Плевен

Яна от повче от седмица отказва да яде в яслата, яде само плодовете и хляб, рядко закуските и кремчетата следобед... Вкъщи си яде, но пак си иска някакви сухи работи и плодове.. А толкова обичаше супичка... Чудя се какво става
Цитирай

София

моята госпожица е болна и тази седмица няма да ходи на ясла. а тъкмо беше започнала да се адаптира. Sad
Цитирай

В бара!!!!

Яна от повче от седмица отказва да яде в яслата, яде само плодовете и хляб, рядко закуските и кремчетата следобед... Вкъщи си яде, но пак си иска някакви сухи работи и плодове.. А толкова обичаше супичка... Чудя се какво става
обявила ви е бойкот! smile3521
Цитирай

моята госпожица е болна и тази седмица няма да ходи на ясла. а тъкмо беше започнала да се адаптира. Sad
Така става за съжаление обикновенно Tired... лекувайте се и бързо оздравяване. А за адаптацията не се кахъри ще се адаптира пак детенце няма начин. Peace
Цитирай

И моята е болна-червено гърло+ много афти.Не може да яде,пие само сокове.Кошмар! Crying or Very sad
Цитирай

В.Търново

Уф тези болестииииииии #Cussing outАз съм с гнойна ангина Sick
Цитирай

sofia

Здравейте момичета,моята щерка е от 1 седмица на ясла,и започна много да плаче.Гушка ме и казва "Не мамо,не".Казвам ви направо ми се къса сърцето,на косъм съм да се върна и да си я прибера в къщи.Добре,че са другите мами та ме дърпат да си ходиме.Не мога да я прилъжа да остане,направо кошмар newsm45
Цитирай

София

Пухкавецът се чувства повече от чудесно. Явно аз съм за шамари че толкова се безпокоя, ама то знаете как е.

Днес е на ясла за 5 ден, вчера като го взимах беше един такъв наперен Smile Лелята го беше свалила долу та ме чакаха да го взема, той бута количката и нещо плямпа, почти по цял ден ги водят в Заимов, храни се добре (даже повече от добре казва Магарита дето го гледа) Smile Smile

Оф, поуспокоих се малко.

С болестите предполагам че няма да се разминем, но все пак са много малко дечица, общо 5 и се надявам да боледува по - малко...

Сутрин като баща му го оставя в яслата писвал за малко, но Маргарита казва, че както съм и казала, му дава вода за да се успокои и за 2 минути бил окей вече.

Сутрин има още едно детенце Дарко или Зарко, не разбрах баш, което много обичало Пухкавия и все му носело играчки, все го целувало... Ами представям си сега колко му е гот на Зарко/Дарко че има с кой да си играе Smile

Абе доволна съм за сега, разказва ми какво са правили всеки ден, книжки им четат, песнички пеят...бебешка работа дето вика племенника ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 260 отговора