Като "залепен" за мен

  • 1 311
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
   Има я тази фаза на тази възраст.....четох, че тогава децата започват да осъзнават зависимостта си  от  родителите и болезнено да я чувстват.....това  върви със страх от  загуба , страх да не се наруши нещо връзката.....постепенно преминава ......успокояват се , като че ли се убеждават , че  всичко е наред ....но в това време не бива да им се позволява да си нарушават навиците ...основните ....за спане например сами в стая (както преди ако е било така изобщо) ..... Ежедневието да си върви нормално....

# 16
  • Мнения: 186
И ние сме "залепени", но се оправям някак си.
 Confused
Когато чистя с прахосмукачката, ме хваща за краката и върви след мен. Простираме заедно. Тя от време на време ми изхвърля щипките, но нищо. Много неща правим заедно.
Не мога да се оплача - от сега ми "помага" в домакинстването.  Wink

# 17
  • Мнения: 173
Колко е хубаво. Нямам търпение и аз да си гушна моята рожба  Hug

# 18
  • Мнения: 1 559
И ние сме така,не признава никои друг(дори и баща си понякога).Аз нямам много роднини тук,освен от страната на мъжът ми,но бабите тук не са като бг баби.Никои не ми помага,от раждането съм сама,мъжът ми много работи,и затова и Елисе е свикнала най вече с мен.Вчера бях на зъболекар ,и отидох с свеки ,та да е гледа докато сме там...ами какво да ви кажа,2 часа рев...а като отидох при накрая при нея ,като е гушнах,спря веднага остана само хълцането...Догодина смятам да е пускам за по няколко часа на детска градина(дори и ако трябва аз да стоя там за да ме вижда в началото),да свиква с други хора...
И аз мисля че е до дете(характер).

# 19
# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нормално е това "залепване " за толкова малко бебенце.......радвай му се и го гушкай повече.......носи го в кенгурото, докато миеш чинии или бъркаш манджата...на бебчето му е скучно в кошарата, толкова месеци все едно и също гледа........носи го насам - натам, показвай му какво правиш и му говори, пей му нещо, подрусвай го.......

Общи условия

Активация на акаунт