Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Анкета

По-рано и по-добре изразена бе бремеността ми с .....

Въведи твоя глас

Винаги ми е било любопитно - с какво дете започва да си личи по-рано бременността? Момиче или момче? При мен бе с момичето! А и незнам защо така си мисля,че с момичетата по си личи,че си бременна! момчетата сякаш,че ли са по-потайни! С Вили дори плътните блузи не ме спасяваха! Дори в 9-я месец ми честитиха,че съм родила!!!!  #Crazy А след дълго чакане на бебе - толкова исках да ми личи....., но уви! И с Йоан първите въпроси дали съм бременна започнаха към края на 7-я месец! А с Рая в 6-я ме питаха кога ще раждам, още ли не съм родила.......

При вас как е?????
Цитирай

Ами ....при мен по скоро е въпроса с кое по ред дете newsm78
С първото въобще не ми личеше...на рецепцията на родилното ме питаха за какво съм дошла и като казах за раждане....мацката се понадигна от бюрото, за да ме огледа 35
Докато сега, коремът ми е видимо по-голям , а отново чакам момиченце newsm78
Предполагам, че вече веднъж са ми разтеглени мускулите...... newsm78 незнам как да отговоря на анкетата Embarassed
Цитирай
Не мисля, че зависи от поредността или от пола на бебето. Приятелката ми е с първа бременност, но пупата й личи от 2 месец почти и й казаха, че чака момче. Rolling Eyes
Цитирай

незнам как да отговоря на анкетата Embarassed

Сега можеш ли да гласуваш???? Или да направя корекция.....
Цитирай

София

Мисля,че е индивидуално и не бих се ръководила от това Wink
А може и да не съм разбрала въпроса правилно-да се споделят личните наблюдения може би :thinking:
Цитирай

Прага/Чехия

Ами и аз не мога да отговоря на анкетата,но мисля,че има нещо вярно в това,защото аз чакам момиче и на мен ми пролича много рано,а пък и сега си имам доста голям тумбак,но незнам как ще е с момче Laughing
Цитирай

С момичето имах всички белези за момче и обратното.
С първото наддадох 7-8 кг., беше зима и никой не разбираше, че съм бременна.
С второто  +18 кг. и грандиозен корем. Излезе 4 кг. мъж.
Цитирай

Първото-момиче-малък до нормален корем, висок и остър, личеше на края разбира се, но някак по-бавно наедрявах.Второто-момиче-корема тръгна от преди закъснението hahaha, сега съм като когато раждах първото, а съм едва по средата.Все пак започнах и с повече килограми, което също е от значение, също и коремната стена ми е доста отпусната-чака ме много работа после по възстановяване, но ще се справя. Hug
Цитирай

Sofia - Младост

С първият ми син ми пролича едва в 6 месец, коремът ми беше висок и заоблен, а с вторият син - в третия, като коремът ми беше ниско и стърчеше напред! Според мен е заради по-отслабената мускулатура, а и матката веднъж като се е разтегнала...! Преди да забременея с баткото си тренирах редовно, а сега дори упражнения за корема не съм правила от 3 години Tired! Иначе стартирах и 2-те бременности от едни килограми: 47-48кг., големият го родих 3800, а малкият ако не ми бяха помогнали да родя по рано щеше да стигне 4 кила  ooooh!! И двете бременности качих 15-16 кг.!
Цитирай

незнам как да отговоря на анкетата Embarassed

Сега можеш ли да гласуваш???? Или да направя корекция.....

Благодаря ...вече дадох своя глас Hug
Цитирай

Никакво значение няма какво дете носиш. Големината на корема зависи от структурата на тялото, вероятно е с втора бременност коремът да проличи по-рано. Зависи също и от това колко килограма си качила.

По-дребни и ниски жени имат по-големи и щръкнали кореми, на по-едрите и пълни  жени може и да не им проличи до края.
Цитирай

софия

Мисля,че е индивидуално и не бих се ръководила от това Wink
А може и да не съм разбрала въпроса правилно-да се споделят личните наблюдения може би :thinking:

Peace
Цитирай

През девет земи в десета

И аз мисля,че няма значение.И с трите ми деца беше почти еднакво т.е.не си личеше много,че съм бременна.Но може би значение имат и годините,защото третия път бях с най-голям корем и не ми ставаха дънките.
Цитирай

По-голям корем с по-голям корем Wink
Цитирай

Перник

По- голям и отрано изразен корем имах с второто  дете- момиче!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора