Аксесоари на Уич или Уинкс в София?

  • 2 872
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 700
Не съм наясно с двете филмчета и героините им, но имам заявка от дъщеря ми за подобни аксесоари. Търсих в Гугъл, но попадам на детски форумчета, от където не мога да извлека информация за магазини (вкл. он-лайн). В отделни книжарници съм виждала я тефтерче, я чанта, но не и богат избор. Къде в София мога да намеря по-богат избор от някоя от двете серии? Thinking

# 1
  • Мнения: 4 428
Има неща с тяхни картинки в Бонжур и в Ориндж. Мисля, че и в Марсел има тяхни неща.

# 2
  • Мнения: 633
Книжарницата в подлеза на бул.България и бул.Гоце Делчев

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 Неща на Уич съм виждала в м-н Хиполенд(до завод Витоша) на втория етаж. Преди имаше и в магазина за играчки в Софияленд, но нали го затвориха.

# 4
  • Мнения: 799
Срещу главния вход на Южния парк (кв. Иван Вазов), на бул. Витоша, срещу Фантастико - магазин за детски дрешки и щанд за Уингс

# 5
  • София
  • Мнения: 11 658
Не зная къде живееш,но техни неща съм виждала в една малка книжарница на пазара на Борово,както и в един магазин за чанти в Павлово.

# 6
  • Мнения: 2 700
Благодаря ви за отговорите. Май най-близо ми е Южния парк.
Като цяло ме интересува най-вече центъра или около Гео Милев.

# 7
  • София
  • Мнения: 98
На спирката на хотел "Плиска" в посока "Младост"  от новите павилион има един, в който продават ластици и шноли за коса и неща на Уич и Уинкс, има доста богат избор - раници, чанти, химикалки, моливи и прочие. Ще го познаете лесно, изложени са на витрината.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 535
В подлеза на НДК, под спирката на трамваите 1 и 7 също има доста голямо разнообразие.

# 9
  • Мнения: 245
Благодаря ви за отговорите. Май най-близо ми е Южния парк.
Като цяло ме интересува най-вече центъра или около Гео Милев.

В книжарница "Фют" има аксесоари на Уинкс и Уич - чанти, портмонета, моливи и т.н., папки.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 100
на Илиенци в МОЛа има цял щанд със стоки на тези герой.Аз купих раничка, има каквото се сетиш и таква за който наможеш да се сетиш

# 11
Най-хубавия магазин за аксесоари на Winx се намира в подлеза на бул. Гоце Делчев и бул. България .Вносител е фирма Кидо , gsm:0888-977-799 .  Имате късмет , че днес си купихме чантичка на Bloom , и не бяхме изхвърлили етикета . Там е най-богато заредената книжарница с аксесоари на  Winx   Grinning . Има чанти , несесери , касички , огледала , светещи химикалки , тетрадки , тефтери , шишета , чаши , магически гуми  и всякакви други изкушения .  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
на Илиенци в МОЛа има цял щанд със стоки на тези герой.Аз купих раничка, има каквото се сетиш и таква за който наможеш да се сетиш
Peace
Само за пример - калъфа за GSM с лика на Блум там струваше 6 лв, а в центъра -9лв
Химикалката от 1лв - на2 лв
а чантата на Блум с едно протмоненце отстрани /кръгло с някаква гадинка на него/ от 23 - 30 лв
Ако имаш време разходи се до Илиенци - заслужава си

# 13
  • Мнения: 7 723
arsenov   , благодаря за информацията и за телефона на вносителите, защото точно това в момента е жизнено- важно за мен Hug

да ме извини авторката, че черпя информация на аванта Praynig

# 14
  • Мнения: 45
УИЧ неща внася и фирма "4Ю". Ето сайта http://www.4ubg.com/?go=products&grupId=333&page=27&new=. Добре зареден с УИЧ и УИНКС неща е детският магазин в Orange Centre на Графа.

Общи условия

Активация на акаунт