Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

.... до Щатите. Проверих в централна поща, но е доста скъпо. Излиза почти колкото стойността на нещата, които изпращам. Опитах чрез познати да го предам, но не се получи. Бихте ли споделили ако знаете друг начин.
Цитирай

Ottawa, Canada

Аз съм изпращала колети чрез пощата. По земя струват по-малко и моята практика показва, че пристигат бързо (1 седмица), но гаранция няма - срока е до 2 месеца, така че се поема риск. Други начини не зная.
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Много 4есто майка ми и свекърва ми изпращат колети за децата. Винаги до сега са пристигали без проблем за около 10 до 20 дни с кораб/но както Лаура е писала, срока е до 2 месеца/. Колета трябва да е до 2кг. тогава цената му е 10лв. сега май са я вдигнали на 13лв. Затова е по-добре да разделиш колета си ако е тежък на 2 колета до 2 кг.

Това е с колетите до Канада, но предполагам и до Щатите ще е същото.
Цитирай
Аз получавам всеки месец или два колет от майка ми. Но тя ги изпраща препоръчано. Тук са за 5 дни и никога  не сме имали проблем. Но цените са невероятни. Последниа колет беше 12 кг и тя е платила 230 лв. Пуска ги в Централна поща. Само там приемали големи колети
Цитирай

на път...

Цитат на: Mini
Аз получавам всеки месец или два колет от майка ми. Но тя ги изпраща препоръчано. Тук са за 5 дни и никога  не сме имали проблем. Но цените са невероятни. Последниа колет беше 12 кг и тя е платила 230 лв. Пуска ги в Централна поща. Само там приемали големи колети
Kak 230лв. бе мила?Да не си се объркала нещо???!!!
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Цитат на: Krassy
Много 4есто майка ми и свекърва ми изпращат колети за децата. Винаги до сега са пристигали без проблем за около 10 до 20 дни с кораб/но както Лаура е писала, срока е до 2 месеца/. Колета трябва да е до 2кг. тогава цената му е 10лв. сега май са я вдигнали на 13лв. Затова е по-добре да разделиш колета си ако е тежък на 2 колета до 2 кг.

Това е с колетите до Канада, но предполагам и до Щатите ще е същото.

Направи както ти е писала Краси, ако трябва дори да разчлениш багажа на повече колети - ще ти излезе много по евтино, отколкото да правиш само един.

Миналата година за Н.година майка ми ми прати един колет от 12 кг и платила около 100лв., а сега ми прати 3 за 34 лв. - около 7,5 кг.
Иначе пристигат за около 10 - 15 дни.
Така, че пресметни добре.... Wink
Цитирай

Seattle, USA

Както и другите момичета са ти казали колета трябва да е до 2 кг, но като отидеш в пощата им казваш че искаш да го пратиш като писмова пратка, е тогава вече е ниската цена. И аз дълго време се пулех в началото и се чудех как всички ми викат че им пращат колети за 8лв, сто пъти ходих на сайта на БТК и ясно виждах как пише май около 30-на лв, толкова бяха взели на майка ми и на свекърва ми за първите колети за Коледа, докато Дебора не ме светна каква е цаката, щото тия в пощите много добре знаят, ама си траят и го таксуват с колетните пратки. Просто тарифите за колет до 2 кг, като писмова пратка и като колетна, са различни и то разликата е повече от 2 пъти. Сега е малко по-скъпо вече, като гледам таз годишните колети за Коледа на кутията пише 13лв и то с тяхна кутия. Най-бързо са идвали за 5 дни, най-дълго май около 20-на дена.
Цитирай
Цитат на: HOLY
Цитат на: Mini
Kak 230лв. бе мила?Да не си се объркала нещо???!!!

Holy нямаше да е лошо да съм се объркала  Wink . Канада е зона номер 5.
http://www.bgpost.bg/index.htm#Bul/rates/rates.htm (приложение 1)
http://www.bgpost.bg/index.htm#Bul/rates/rates.htm
Цитирай

Пловдив

Благодаря Ви за информацията.
Знаех си, че има някаква врътка за да излезе по-тънко.
Цитирай

Plovdiv

Здравейте момичета, аз съм от Пловдив, но все пак да кажа, пращаме колетите до сестра ми във Флорида по пощата от колетна служба която е само за международните пратки и винаги трябва да е до 2 кг за да може да излезне евтино около 10 лв мисля че беше, но нямаме проблем и винаги получава всичко което е вътре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.