Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Моля ви кажете, какво се прави с парчето от погачата, което се вдига на високо и е наречено за детето?
Цитирай

София

доколкото знам се изяжда от майката на следващия ден.
Цитирай

сред хиените :)

И мен ме интересува този въпрос  newsm78 даже скоро си мислих да го изхвърля ама не посмях Smile
Цитирай

София

Аз го държах известно време на високо и после го изхвърлих. До колкото знам то се нарича не за бебето, а за Богородица (но явно обичаят търпи вариации).
Цитирай

София - Бургас

Аз също го държах известно време на високо, след което го изхвърлих.
Цитирай

Айтос

Дадох го на баткото да го изяде на следващия ден. Very Happy Как ще се хвърля, това е храна и то хляб, грехота е, хапни го ти в крайна сметка.
Цитирай

Аз го държах известно време на високо и после го изхвърлих.

Peace
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

Аз го държах известно време на високо и после го изхвърлих. До колкото знам то се нарича не за бебето, а за Богородица (но явно обичаят търпи вариации).
И аз така знам и затова го изхвърлих!
Цитирай

София Западен парк

Момичета, на погачата на синът ни не сме слагали цялото парче, а само падналите трохички при разчупването на погачата, като се събират в кърпата заедно с паричките и се качват на високо ! Но всеки знае и прави по свой начин важното е да се спази традицията   Very Happy
Цитирай

Sofia/ Silistra

Момичета, на погачата не сме слагали цялото парче, а само падналите трохички при разчупването на погачата, като се събират в кърпата заедно с паричките и се качват на високо ! Но всеки знае и прави по свой начин важното е да се спази традицията   Very Happy
И при нас беше така.
Цитирай

софия

същото
Цитирай

София

Хапнах го на следващия ден, аз знам, че от погача не се изхвърля нищо. Има всякакви бабини глупости.
Цитирай

Mediterraneo

Не съм правила погача  Stop
Цитирай

София

Същото Peace
Цитирай

Sofia

Дадох го на моя бременна приятелка да го изяде на следващия ден.за да роди и тя едно здраво бебече!Е така ние си го решихме де,но определено знам,че нищо от погачатат не се изхвърля!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора