Кристали

  • 2 301
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Ами как и кога ги ползвате?На влажна коса?На суха?само по краищата?ПОсле може ли да се ползва преса? newsm78

# 16
  • Мнения: 643
Ами обикновенно на кристалите пише, на тези на биофарма, пише, че може и на влажна коса, може и на суха, аз си ги слагам на връхчетата, обикновенно на влажна коса, доста ми олесняват разресването.

# 17
  • Мнения: 3 537
Биофарма, 30 мл - около 6 лв.На всяко миене на косата слагам,на цялата/2-3 пъти седмично/ и ми стига за около 2 месеца. Peace

# 18
  • Мнения: 1 339
А къде ги продават тези кристали, много ме запленихте  Blush

# 19
  • Мнения: 2 897
  Аз съм ползвала и ползвам само на Биофарма-доволна съм,30 мл. са някъде към 5 лв. и нещо newsm78
Peace

# 20
  • Мнения: 1 986
  Течните кристали се продават по козметичните магазини/аз лично съм си купувала и от аптеки/.
  На опаковката пише :"Силиконов преструктуриращ продукт за жизненост и блясък на косата.В зависимост от влажността на чистата коса върху която използваме продукта,може да се получи различен ефект:1.чиста и подсушена коса-мека,движеща се,танцуваща коса;2.влажна коса-цялостен ефект,плътност и дълбочина в цвят на косата CrazyПри всички варианти на употреба са получава силен блясък на косата.Против двойни връхчета и тяхното образуване.Течните кристали се нанасят с пръсти върху отделните кичури или цялата коса.Течните кристали предпазват косата от горещата струя на сешоара."

# 21
  • Мнения: 4 076
ТенкЮ Simple Smile,може и аз да ги пробвам.Дано стоят добре на къдрава коса  newsm78

# 22
  • Мнения: 25
moite sa 100 ml za 11.50 na cosmofarma na ka4estvoto sa na alfaparf no sa dosta po evtini ima gi v magazini Zara

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Моите кристали са SERI 50мл.-7,50 лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 749
Биофарма също Peace Вече второ флаконче, супер са. Първо си взех 30 мл за 5-6 лв, а сега 100 за 10.90, което е като пълнителче за малката помпичка. Слагам почти по цялата дължина на косата, без корените. МН ми харесва ефекта

# 25
  • Мнения: 2 407
Много съмдоволна от тези: Уна- silker,rolland.12 lw.

# 26
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
lilac кристалите са мазни, но не правят косата мазна,а лъскава и по-жива. Аз лично ползвам серума за блясък на Лореал. Много икономичен и по-важното страхотен ефект.

Колко струва този серум?И като кристалите ли е ? newsm78

# 27
  • Мнения: 3 453
от кристалите на ейвън по-добри не съм ползвала. Peace

# 28
  • Мнения: 2 910
И моите са на Биофарма. Аз ги нанасям на влажна коса, а понякога и на суха, предимно на краищата.

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И моите са на Биофарма. Аз ги нанасям на влажна коса, а понякога и на суха, предимно на краищата.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт