Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 1 258 отговора
Има едни билкови таблетки на Неофарма -  Неоринал, червени на цвят, много са успешни според мен! С лекарство на тази фирма моя приятелка си излекува удебеление на пикочния мехур от такива инфекции.
И според мен циститите се причиняват и от влагалищни инфекции.
Имала съм много цистити в един период, заради тях направих 2 пъти пиелонефрит, много тежки.

titipita, ама на операция с чисти изследвания ли ще я подложите или очевидно има неизлекувано възпаление?

Най-искрено препоръчвам да се направи консултация с д-р Джераси в Мед. Академия. Тя ме е лекувала, след година-две ми казаха, че бъбреците са перфектно излекувани. На нея бих имала доверие.

Цитирай

Последния път , когато посетих специалист уролог ми изписа "Уростим " , които се пият по 1 табл. сутрин на гладно в продължение на 3 месеца и съм доволна  Peace Опитай с тях  bouquet
Цитирай

Вземете ДА ХОДИТЕ НА ЛЕКАР !!! СТИГА СТЕ СЕ ПРАВИЛИ НА ДОКТОР КУИН ЛЕЧИТЕЛКАТА !!!
Цитирай

Вземете ДА ХОДИТЕ НА ЛЕКАР !!! СТИГА СТЕ СЕ ПРАВИЛИ НА ДОКТОР КУИН ЛЕЧИТЕЛКАТА !!!
не бе, само съвети си даваме, кой е казал, че издава рецепти? Mr. Green
Цитирай

Вземи отиди при хомеопат, ще те излекува без антибиотици.
Цитирай

Кой е споменавал за антибиотици? newsm78
Цитирай

Преди две седмици имах цистит.Предписаха ми ципрофлосацин-2х1(най-малко 5 дни) и Уринал3х2(също 5 дни)След това продължаваш само на Уринал(това е екстракт от червена боровинка)3х1,също 5 дни,после една седмица 1 табл. дневно.Циститът е упорито заболяване,лесно може да заблуди,че си  излекувана и има опасност да се превърне в хроничен.Той пък може да доведе други страдания на бъбреците.
Цитирай

Билки и ...

Rp/ heat prayer    30 words
Dtd № 1000 in holly bible
S три пъти дневно със смирение в душата

Пробвайте така - ако не стане ще коригираме дозата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
« Последна редакция: Съб., 16 Май 2009, 14:43 от Бай Фадър »
Цитирай

Билки и ...

Rp/ heat prayer    30 words
Dtd № 1000 in holly bible
S три пъти дневно със смирение в душата

Пробвайте така - ако не стане ще коригираме дозата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Бай Фадър, ако ще казваш нещо по темата - слушаме те!
Ако не - стига ни нерви !
Цитирай

Като ме удари цистита се моля да ми мине, явно молитвите ми не помагат. Бай Фадре, дай текста в подробности, че току-виж съм се срещнала отново с това гадно чудо, да имам готовност да падна на колене. Praynig Very Happy
Цитирай

И аз съм с цистит в момента.Много е неприятно.
Вчера посетих класически хомеопат.
Пия чай от листа от червена боровинка,полски хвощ,коса от царевица.
Цитирай

Днес купих за майка ми някакъв нов вид антибиотик, швейцарски.
Само едно прахче е , разтваряш го и го изпиваш, след час нямало и помен от цистита. Даже аптекарката ми каза, че действало 4 дни и не позволявало на нещо там да се развива, т.е. няма усложнения от цистита. Дано да помогне.
Като поисках обезболяващо тя ми каза, че ще е излишно, но все пак ми даде, понеже настоявах да имаме за всеки случай.
И така, да видим дали ще подейства това нещо.
Цитирай

Здарвейте момичета, и аз съм имала цистит 2 пъти и двата пъти съм пила различни антибиотици. Преди известн време за почнах да усещам че пак се появява. Това което ме спаси е много вода, ама като ви казвам много наистина и като ви се доходи никакво стискане. И чай от мечо гвозде, също в огромни дози. Това наистина е мн добра комбинация и абсолютно безвредна.
Цитирай

Мечо грозде съм пила. Доволна съм !
Цитирай

Аз съм пробвала Nolicin 2x1tabl.за 7 до 10 дни и съм доволна от ефекта.
Цитирай

60-74 от 1 258 отговора