Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 328 отговора

Бургас

Каталог 01
старата тема
Цитирай

София

запис   Laughing
Цитирай

клик Smile
Цитирай

Scotland

Здравейте, момичета! Искам да се запиша за тази тема, че станах представител на AVON преди няколко дни, тук в UK.  Hug
Цитирай

София

запис...+въпрос?

пак за кремовете...
до сега съм си взимала кремове само на naturals и един там лятото с витамини.
Сега ми се иска да си взема нещо по-така уж за свежест, бръчки и сияние. Кожата ми е суха към нормална на 29г. съм.

Спряла съм се на Ageless Results стр.24 К01 и Орянджевия Solutions (овлажняваж крем с лек тониращ ефект и фактор 20) стр.122 К01??
Кажете си мнението или ми препоръчайте някой друг крем?
Цитирай

Био6 или не знам как се казва сега беше много приятен - лично пробвано Smile /дневен и за около очи, нощния - не съм/
Цитирай

София

от кремовете на Ейвън ми  допадна само един крем-24-часовия ,но тои е по- лекичък...по -тежък е БИО 6
« Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 18:15 от Gerko »
Цитирай

И аз да се отчета и да кажа че съм много доволна от новата спирала на AVON и от глицериновия крем за ръце до сега ползвах този за ръце и нокти но този е супер!
Цитирай

довечера си чакам спиралата  smile3508
Цитирай

София

мммм да..моля кажете си мненията за спиралката Smile
Цитирай

Венера

Здравейте  Very Happy Аз съм Веси и съм на 17 години  Embarassed Не съм мама,но това е най-добрия форум за представители и клиенти,който съм посещавала.Адски съм се влудила около козметиката на Авон и затова реших да се включа.

Относно последно излезналата спирала СуперФул,аз лично не съм я пробвала,но имам 7-8 адски доволни клиенти,за което си правя изводите Smile)))

П.С.
Искренно се надявам да не бъда дискриминирана заради възрастта си или защото не съм мама Praynig

Благодаря Ви!  Very Happy
Цитирай

Бургас

здравей Одисея, всъщност не си единствения "малчо" във форума Wink, добре си ни дошла

Gigi , Ageless Results е хм .... доста "тлъст" крем, иначе мирише хубаво. Оранжевия, но не в тубата, а в кутийка "Сияйна кожа" много ми харесва. За този в тубата се чуха доста противоречиви мнения. 24-часовия и според мен е много добър, но е по-подходящ за лятото. Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.
Цитирай

Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.

hahaha
Цитирай

Gigi, определено Ageless Results е доста тежък крем. Аз си го взех, но ползвам само дневния, нощния го спрях, защото ми е прекалено тежък. И аз съм на 29.
Цитирай

Варна, а по празниците в Ямбол

Аз съм на 27 с мазна кожа и з акремонете мога да кажа:
- а ню - 25+ - тежък крем, ползвах само нощния;
- с екстракт от нийм - мазничък и мирише ОТВАРТИТЕЛНО Sick;
- 24 часовия - лек приятен/ оценка 6 от мен/;
- с витамин С /спрян от производство, но аз съм се запасила Mr. Green/ - лек приятен и бързо попива
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 328 отговора