Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Привет на всички!
Бебчето ми е на месец и половина.Лекарката му изписа адаптирано френско мляко "Dеveloppе" ( предполагам че така се пише Embarassed ) - било много добро и т.н.
Лошото е , че не мога да го открия никъде в София Sad . Мили мами, ако някоя от вас го е виждала в магазин или аптека, моля кажете къде!
Поздрави и благодаря!
Цитирай

София

Цитат на: read
Привет на всички!
Бебчето ми е на месец и половина.Лекарката му изписа адаптирано френско мляко "Dеveloppе" ( предполагам че така се пише Embarassed ) - било много добро и т.н.
Лошото е , че не мога да го открия никъде в София Sad . Мили мами, ако някоя от вас го е виждала в магазин или аптека, моля кажете къде!
Поздрави и благодаря!

Щом ти е трудно да го откриеш, по-добре не го взимай изобщо. Ще имаш с проблем с осигуряването. Недай си боже да ти свърши в момент, в който нямаш възможност да обикаляш и да търсиш.
Цитирай

Bath, UK / Варна

А с какво е специално това мляко? Не съм го чувала досега
Цитирай

София

Аз също не съм го чувала... Знам само , че е хипоалергенно
Цитирай

Bath, UK / Варна

То има и други такива млека. Ако се обадиш на педиатърката, тя може да знае къде го има, или пък да ти каже по-популярно мляко
Цитирай

София

има да...сега сме ан НАН ХА - от него ужасно се запича бебето...на въпроса ми с какво да го сменя, джи пи-то каза-с Девелоп, то е чудно.
Между другото , и мойто бебе се казва Виктор:)
Цитирай

София

Според мен не се запичат от млякото....И друг път съм казвала,че според мен повечето бебета първите месеци имат затруднена перисталтика...
Цитирай

София

Като се позачетох из темите, се оказва че НАН-а е всеизвестен с това че запича бебетата.. Да му се не види, какво да му давам ? Rolling Eyes
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Ние ползвахме Аптамил до четвъртия месец. Въобще не запича. Погледни във форума за кърмене. Чувам, че Нутрилон действало по-разхлабващо  33uu
Цитирай

София

Има ли Аптамил хипоалергенно? Това е най- важното...
Цитирай

Букурещ

има естествено, не знам в БГ дали има.
Цитирай

Le 78

Аз живея във Франция, ама такова мляко не съм виждала... #Shocked Явно е някакво мноооого специално???
Цитирай

в Бургас го има на всякъде и нашата пед-ка ни го препоръча против запека, тъй като е ново аз си мисля че само рекламата му голяма и все още настоявам с Нутрилон обаче бебето не може да ака (помогна ни само Фризовом-а обаче от него имахме ужасни колики - нищо че го дават против колики и го спрях)
Цитирай

Цитат на: Liorena

има естествено, не знам в БГ дали има.

има
Цитирай
Цитат на: SAYONARA
Според мен не се запичат от млякото....И друг път съм казвала,че според мен повечето бебета първите месеци имат затруднена перисталтика...
  Точно така!...И докато се сменят различни марки млека,изхожданията се регулират, и това мляко,което се дава именно в този момент, излиза че е най-хубавото!  Млеката се произвеждат по еднакви технологии!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора