френско мляко?

  • 2 234
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Привет на всички!
Бебчето ми е на месец и половина.Лекарката му изписа адаптирано френско мляко "Dеveloppе" ( предполагам че така се пише Embarassed ) - било много добро и т.н.
Лошото е , че не мога да го открия никъде в София Sad . Мили мами, ако някоя от вас го е виждала в магазин или аптека, моля кажете къде!
Поздрави и благодаря!

# 1
  • Мнения: 18 542
Цитат на: read
Привет на всички!
Бебчето ми е на месец и половина.Лекарката му изписа адаптирано френско мляко "Dеveloppе" ( предполагам че така се пише Embarassed ) - било много добро и т.н.
Лошото е , че не мога да го открия никъде в София Sad . Мили мами, ако някоя от вас го е виждала в магазин или аптека, моля кажете къде!
Поздрави и благодаря!

Щом ти е трудно да го откриеш, по-добре не го взимай изобщо. Ще имаш с проблем с осигуряването. Недай си боже да ти свърши в момент, в който нямаш възможност да обикаляш и да търсиш.

# 2
  • Мнения: 1 581
А с какво е специално това мляко? Не съм го чувала досега

# 3
  • Мнения: 53
Аз също не съм го чувала... Знам само , че е хипоалергенно

# 4
  • Мнения: 1 581
То има и други такива млека. Ако се обадиш на педиатърката, тя може да знае къде го има, или пък да ти каже по-популярно мляко

# 5
  • Мнения: 53
има да...сега сме ан НАН ХА - от него ужасно се запича бебето...на въпроса ми с какво да го сменя, джи пи-то каза-с Девелоп, то е чудно.
Между другото , и мойто бебе се казва Виктор:)

# 6
  • Мнения: 2 258
Според мен не се запичат от млякото....И друг път съм казвала,че според мен повечето бебета първите месеци имат затруднена перисталтика...

# 7
  • Мнения: 53
Като се позачетох из темите, се оказва че НАН-а е всеизвестен с това че запича бебетата.. Да му се не види, какво да му давам ? Rolling Eyes

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Ние ползвахме Аптамил до четвъртия месец. Въобще не запича. Погледни във форума за кърмене. Чувам, че Нутрилон действало по-разхлабващо  33uu

# 9
  • Мнения: 53
Има ли Аптамил хипоалергенно? Това е най- важното...

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: read
Има ли Аптамил хипоалергенно? Това е най- важното...


има естествено, не знам в БГ дали има.

# 11
  • Мнения: 1 194
Аз живея във Франция, ама такова мляко не съм виждала... #Shocked Явно е някакво мноооого специално???

# 12
  • Мнения: 390
в Бургас го има на всякъде и нашата пед-ка ни го препоръча против запека, тъй като е ново аз си мисля че само рекламата му голяма и все още настоявам с Нутрилон обаче бебето не може да ака (помогна ни само Фризовом-а обаче от него имахме ужасни колики - нищо че го дават против колики и го спрях)

# 13
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Liorena
Цитат на: read
Има ли Аптамил хипоалергенно? Това е най- важното...


има естествено, не знам в БГ дали има.


има

# 14
Цитат на: SAYONARA
Според мен не се запичат от млякото....И друг път съм казвала,че според мен повечето бебета първите месеци имат затруднена перисталтика...
  Точно така!...И докато се сменят различни марки млека,изхожданията се регулират, и това мляко,което се дава именно в този момент, излиза че е най-хубавото!  Млеката се произвеждат по еднакви технологии!

Общи условия

Активация на акаунт