Малка разлика във възрастта?

  • 1 043
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 509
Благодаря на всички за подкрепата! Hug Няма къде да ида, ще се справя. Аз по-скоро си мислех как ще ги къпя, как ще ги разхождам, няма ли да си пречат да спят (ние ще трябва да спим в една стая, защото сме в двустайно жилище, поне засега), ей такива глупости. Не искам и да си помислям за взаимно заразяване, например. Но като знам, че всъщност всяко едно от децата си има другарче за цял живот, всички страхове ми минават. Освен това Стефан ми е кротък, дано така да си остане и дано и малкото е като него. А според вас много ли ще е гадно да оставя Стефан за около месец при нашите? То и без това реших там да раждам и да си остана малко вкъщи, докато се възстановя, но си мисля да оставя големия малко там. Обаче като знам, че ще ми се къса сърцето без него... не знам, много се колебая. Айде, ако имам други въпроси, пак ще ви питам.  Peace

# 16
  • Мнения: 270
Не знам как ще е,но и ние решихме да работим по въпроса!Мисля си,че е за добро да израснат заедно.

Винаги съм си мислила и съм искала да имам две деца с възможно най-малка разлика.И аз съм на мнение,че е добре да растат заедно.
Желая ти лека бременност и много спокойствие. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако е кротък и ще ти е много криво без него не го оставяй. От друга страна пък ще ти е по-лесно с бебето. Ами като дойде момента ще разбереш най-добре как да постъпиш.
Лека бременност и раждане и още по-леко отглеждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт