Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Днес Раян /след като аз отворих хладилника/ видя шиш4етата и като се хвърли в отгоре им  Laughing като гладен. Казвам си "Защо пък да не му дам на детето да си хапне?"
И погледнете какво става:

Цитирай

Много е сладко хлапето.
Цитирай

Видин; Италия

Гладни години Flutter
мальк сладур4о Love
Цитирай

Canada

Ма много е сладък Very Happy  То детето си иска месо, виж как хубаво си хапва Very Happy
Цитирай

Ottawa, Canada

Я бързо си признай като бяхте в България от ресторантите излизахте ли? Защото Изабела от всичко най-много хареса шишчетата. Ядеше ги като невидяла (като твоя Раян Very Happy ). И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Мамината душичка как хубаво си хапва...

Знае детето какво да яде Краси Wink  Mr. Green
Цитирай
За първи път му давам сам да яде шиш4е, защото се притеснявам да не се ду4не с тоя острия шиш. А ина4е месце отдавна съм запо4нала да му давам, ама и той сам си го иска /идва и ни бърка в 4иниите като се храним/ Laughing
Цитат на: Laura
И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing

Лаура шиш4етата сами си ги правим, купуваме месото от "European" това е магазин за месо, колбаси, деликатеси и всякакви други местни неща. Месото там е винаги прястно и сравнително по-евтино.
Цитирай

Цитат на: Anonymous
За първи път му давам сам да яде шиш4е, защото се притеснявам да не се ду4не с тоя острия шиш. А ина4е месце отдавна съм запо4нала да му давам, ама и той сам си го иска /идва и ни бърка в 4иниите като се храним/ Laughing
Цитат на: Laura
И откъде ги взехте тези шишчета??? И аз искам. Laughing

Лаура шиш4етата сами си ги правим, купуваме месото от "European" това е магазин за месо, колбаси, деликатеси и всякакви други местни неща. Месото там е винаги прястно и сравнително по-евтино.

Госта бях аз, нали разбрахте Smile
Цитирай

Italia

Ох,4е вкусноооо  Very Happy Като гледам Раян как сладко ги хапва 4ак на мен ми се дояде  Embarassed  А пък и той е такъв сладък, да го схруска 4овек и него. Пу пу  Wink
Цитирай
Мале Краси, я го прехвърляй насам та белким разяде малко моите госпожички.....Сладур.
Цитирай

Цитат на: Honda
Мале Краси, я го прехвърляй насам та белким разяде малко моите госпожички.....Сладур.

Ми, да ти го хвърля, ама да не ме биеш после, 4е не е останало какво да ядеш Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай
Ама как ще те бия. От кога чакам да дойде някой в къщата ми дето да "упостоши" всичкото ядене. Все на диети тия хора Laughing  Wink
Цитирай

Цитат на: Honda
Ама как ще те бия. От кога чакам да дойде някой в къщата ми дето да "упостоши" всичкото ядене. Все на диети тия хора Laughing  Wink

Оки-Доки...давай тогава координати те си, а аз ще подготвя прашката Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Русе

май го държиш гладно детето, не те ли е срам???
а после било се нахвърляло на шишчетата...
Цитирай

Monaco di Baviera

Голям сладур Laughing  Laughing  Laughing
Мръвка му тряяяяябва на мъжа, я #Milti  #Milti  #Milti
След някоя друга няма да му смогваш сигурно...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора