Внимание! Хепатит в Майчин дом

  • 688
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Моята проятелка родипреди 20 дни второто си детенце в Майчин дом. Вчера разбрах, че е в инфекциозна болница с хепатит. Все още не е ясно кой е А Б или С. Няма начин да се е заразила някъде другаде освен в болницата.
Бъдете внимателни!

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо да няма начин да е от другаде. За да се каже, че някъде има хепатит, то трябва да има и други родилки в инфекциозна от там, има ли? Това е доста сериозно обвинение, не казвам, че не е възможно, но всеки вирус си има инкубационен период и това също трябва да се има предвид.

Пожелавам бързо оздравяване и възстановяване на приятелката ти и дано няма усложнения! Peace

# 2
  • Мнения: 18 542
Защо да няма начин да е от другаде. За да се каже, че някъде има хепатит, то трябва да има и други родилки в инфекциозна от там, има ли? Това е доста сериозно обвинение, не казвам, че не е възможно, но всеки вирус си има инкубационен период и това също трябва да се има предвид.

Пожелавам бързо оздравяване и възстановяване на приятелката ти и дано няма усложнения! Peace
Вече знам, че има и други.  Sad

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ужас на ужесата........сега по какъв начин ще компенсират неудобствата на хората.......ами бебенцата, нали ги ваксинират там.........

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Никъде не пише за това.....може би трябва да пишеш до някоя медия да отрази случая......

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Инкубационния период на хепатита е около месец. Твърде възможно е тя да се е заразила преди раждането на детето.

# 6
  • Мнения: 18 542
Инкубационния период на хепатита е около месец. Твърде възможно е тя да се е заразила преди раждането на детето.
Не е изключено, но съвпадението на времето е голямо, а както писах вече знам и за друго майче родило преди месец там с С
За сега не е ясно кой точно хепатит е, знае се със сигурност на този етап, че не е Б, но мацката е в доста тежко състояние.

Не знам на кого може да се пише, а и не смея да взимам инициативата в свои ръце...просто ми е много мъчно и исках да споделя...

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Много неприятно!

А защо не се знае от кой тип е? Изследванията излизат за1-2дни?

Дано само да не е С, другите се лекуват! Peace

# 8
  • Мнения: 18 542
Много неприятно!

А защо не се знае от кой тип е? Изследванията излизат за1-2дни?

Дано само да не е С, другите се лекуват! Peace
Не знам зщо още не е установено. Чакаме развитие на нещата по всяко време. Не ми е удобно да й звъня да я притеснявам, за това информация получавам от майка й.

Общи условия

Активация на акаунт