Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора
Е тук от известно време насам всяка нощ сънувам, че изневерявам.Едни кръсиви мъже /познати/, бивши и недокосвани ме целуват, гушкат ме и нещо ми е много хубаво.Като се събудя и си казвам "Какъв хубав сън!".Имам чувството, че съм го изжвяла - хем ми е било хубаво с друг, хем не съм изневерила наистина.Леле какви ги говоря....... Rolling Eyes Защо според вас ги сънувам тия неща? Щастливо омъжена съм, а мъжа ми е страхотен любовник.Нищо не ми липсва.Имаме и готино бебче, ласките не липсват - не че са много /на мен все тия неща не ми стигат/, но не са и малко.Защо сънувам, че изневерявам и защо след това ми е толкова хубаво?Аз нещо май съм полудяла  Embarassed !!!!!!!!!!
Цитирай

София

Хормонален дисбаланс 35 Ще се оправиш Wink
Цитирай

sofia

аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех 35 35 Laughing
Цитирай

BE, 2260

Enjoy!!! Wink
Цитирай

sofia

аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех 35 35 Laughing

35 35 35 и на мен ми се е случвало  35
Цитирай

Варна

Няма лошо човек поне насън да се разнообразява  Laughing
Цитирай

София

Стига, мила, всичко е наред   bouquet
Не се терзай излишно, това не значи, че се разпада бракът ти, просто хормони, както каза belinda  Hug
Цитирай

Варна

И на мен ми се е случвало и да изневерявам и да ми изневеряват на сън: но аз го пиремам философски: по-добре на сън, отколкото на яве. Не го мисли иначе можеш да развалиш хармонията в сем.отношения
Цитирай

London, Sofia

Просто сън Wink
Цитирай

Варна

Това ми хареса Party И аз съм сънувала, че изневерявам и че ми изневеряват и на сутринта се чувствам едно такова странно, все едно се е случило.  Погледни на това от забавната му страна Crazy
Цитирай

ми правилно. безобразник, как смее Very Happy
Цитирай

Така де- за изневяра става въпрос... трябва и сметка да му държиш и обяснения да искаш. И извинения! Crossing Arms
 35 35 35
Цитирай

София Западен парк

Определено подкрепям  Peace
Цитирай

София

Спокойно , това си е само сън.Сега какво да не очакваш да ти дадем съвет да поискаш прошка от съпруга си ? Нещо се е случило и съзнанието ти така е предъвкало нещата. Наслаждавай се на авантата   261uu  261uu
Цитирай

много често на сън изневерявам и ми изневерява мъжо hahaha 35 hahahaНаслаждавай се! Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора