Упражнения за бременни???

  • 590
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Знаете ли къде в нета мога да намеря филмчета с упражненения за бременни или още по-добре йога за бременни-ако щете вярвайте, но във Варна няма никъде курсове с йога за бременни Sad

# 1
  • Мнения: 857
Една моя позната си купи диск с пилатес за бременни  от ebay.com ,но там е сложно, защото трябва да имаш регистрация. Иначе и мен ме интересува,но никъде не мога да намеря.  newsm39

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Преди 10 дена или 2 седмици имаше подобна тема. Там имаше и сложено филмче с йога за бременни.
Аз лично си намерих книжка от градската библиотека  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 818
http://store1.data.bg/braindamage/

Файлът е Yoga Mama, Prenatal yoga (320x240)(M).wmv

# 4
  • Мнения: 7
vidqh 4e ima kaseta s yprajneniq kazva se fit mama

# 5
  • Мнения: 1 243
Мен ми е чудно тая yoga за какво спомага по време на бременноста  newsm78

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля  че йогата  и пилатес сподпомагата за по-лекото раждане.

# 7
  • Мнения: 2 818
Мен ми е чудно тая yoga за какво спомага по време на бременноста  newsm78


Раздвижваш се, и мускулите ти запазват добър тонус. А всичко това води до по-добро себеусещане. Влиянието на йогата върху ума и емоционалноста е несравнима  Peace

# 8
# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако досега не си спортувала редовно, йогата (и Пилатес) са много добри варианти.  Peace
До първата си бременност не мога да кажа, че съм спортувала - карах ролери чат-пат и веднъж-два пъти седмично се качвах на велоергометър. Но когато забременях, започнах всеки ден по половин час да карам ергометъра, та до последния ден. Отрази ми се чудесно. След това си свикнах с ежедневното спортуване, в момента тренирам на крос тренажор, по 50 минути дневно.
Та, искам да кажа, че ако досега си тренирала нещо, може да продължиш спокойно, стига спортът да е от "разрешените".

Общи условия

Активация на акаунт