Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора

питам, защото моето мамче много се цупи на приятеля ми. и не поради някакви конкретни недостатъци, а просто защото "заслужавам повече" и "да не взема да се омъжа за него".
как се справяте с родителското нехаресване?
Цитирай

София

Да, много го харесват. Ако не го харесваха, може би щеше да ми е вътрешно кофти, но не бих прекратила връзка, само защото някой близък не е фен на обекта на моите чувства Laughing
Цитирай

София

Много го харесват,понякога ме  пренебрегват заради него и го защитават повече от колкото мен. Wink
Цитирай

да Very Happy
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Много го харесват,понякога ме  пренебрегват заради него и го защитават повече от колкото мен. Wink

Позната история.
При мен е абсолютно същото.
Цитирай

Там където е семейството ми

Харесват го и то много.Но даже и да не им беше по-сърце,не бих прекратила връзката си със него,само защото родителите ми не го харесват.Все пак не те а аз живея със него. Smile
Цитирай

София

Харесват го много!
Цитирай

ау, само моята майка ли е такава...
Цитирай

близо до Витоша

като цяло-да,
ама понякога направо беснеят-например на спокойствието му Mr. Green
за което аз му завиждам Crossing Arms
Цитирай

София

И моите родители го харесват. А пък аз винаги се старая да го по захвалвам завоалирано.
Докато бяхме гаджета разказвах само хубавите неща за него и се опитвах да им повлия на отношението. Относно "заслужаваш повече" - ти сама трябва да прецениш. Ако го опознае по-добре това също може да помогне.
Цитирай

Варна

В началото когато бяхме гаджета не го харесваха, но като видяха колко съм щастлива и какво да правят хората, приеха го. Но от както сме женени лоша дума по негов адрес не съм чула  Naughty
Цитирай

Харесват го и то много.Но даже и да не им беше по-сърце,не бих прекратила връзката си със него,само защото родителите ми не го харесват.Все пак не те а аз живея със него. Smile
   И аз мисля така.Пък и те го опознаха и видяха,че съм щастлива с него.
Цитирай

Абсолютно същото. Дори и аз да съм права, те пак него защитават  newsm78
Цитирай

Да
Цитирай

7800

Не съм ги питала. Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора