Случвало ли ви се е това..

  • 998
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Sad
Момичета, случвало ли ви се е след цикъла / 5 дни / ,  2-3 дни зацапване и после пак цикъл-пак 5 дни..това ми се случи този / миналия / месец??!! Знам, всички ще кажете - отивай на лекар. е не съм ходила, спря ми след 4 дни..Пак си беше кървенето като нормално, болки няма.Секс сме правили на 7 ден от " първия " цикъл. Оттогава не. Дне с ми е 35 ден от началото. Ако някоя е имала подобно премеждие-моля споделете

# 1
  • Мнения: 7 716
Гледам, че отслабваш? Да не си на драстична диета? Иначе не се притеснявай, ако е само епизодично. Ако не се урегулира, тогава на лекар.

# 2
  • Мнения: X
А, отслабвам-вятър..само понадебелях миналата година, посприрам вафлите и шоколадите само Flutter..Иначе го отдавам на пренапрежение-почно в деня, когато ми дойде започнахме пренасяне на апартамента, пренасяхме мазата-а там тежести..пренапрежение ли, недоспиване..

# 3
  • Мнения: 7 716
Възможно е да е от претоварването. Изчакай следващия цикъл да видиш как е, но не виждам проблем.

# 4
  • Мнения: X
Ох,притеснявам се вече..То стана 40 дена, правих тест "-", а М няма??Ще се ходи на лекар..Бре, че обърквация настана

# 5
  • Мнения: 7 716
Колко дни ти е цикълът обикновено?

# 6
  • Мнения: X
Цикълът ми е средно 27 дни, е понякога 26 или 28-но жив организъм е все пак..Никога,ама никога през живота си не съм пропускала цикъл Thinking Освен ако не е имало бременност-а това се случи в младите ми години, но тогава деца не исках / Грешка или не е друг въпрос /.
Бре да му се не види??!!Чакаме още малко и - ??

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дано тестчето да не хваща бременност...  thumbsup
  Всъщност, пожелавам ти резултата, който  ти самата искаш.

Общи условия

Активация на акаунт