Към вече мамите-дайте акъл

  • 630
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Здравейте, слава богу, че се появихте отново/Явно съм доста пристрастена/.
Али е на кърма.Преди време имаше разстройство и напоследък като че ли се оправи.
Сега обаче има нещо като запек или поне ми се струва, че ака болезнено, веднъж на ден/то си е в 3 през нощта/.Почва един рев и дране, после пръцкане и в момента, в който замирише Simple Smile ,ревът спира. Иначе и през деня ака 1-2 пъти, ами много мъничко и не см забелязала да има болежки.
Чудя се как да постъпя, дали аз не ям нещо, което я дразни така, дали да не взема нещо да хапна по-разхлабващо и какво, и по колко пъти е нармално да ака това дете?

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здр
аз не можах да кърмя - нямах кърма, така че това което ще кажа е по-скоро общ опит и от общи познания за бебетата.
Мисля, че си е съвсем наред - не е запек иначе и през деня щеше или да не се изхожда или да се изхожда трудно. Ако беше от това, което ядеш - щеше да е същото и през деня - надали има спец. храна която да ядеш само вечер. Освен ако не пиеш някакви хапчета - изкл. това защото кърмиш.
Просто при основното изхождане им е по-трудно - както и при нас  Laughing  само че при малчовците е още по-засилено.
Предполагам, че може и малко нощни колики да имате - дори кърмените бебета имат  Wink
Но повярвай каквото и да е не е запек - при бебетата поради това, че червата са по-лениви за запек се счита ако не са се изхождали поне 3 дена!
Каквото и да е не е проблем, а нормален етап в развитието на твоя бебок!
Всичко най-добро и да растете живи и здрави!

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Привет!Ще ти кажа аз как се справях с този проблем.Големия ми син беше  с ужасен запек и той така плачеше и докато не се изака не спираше.Само , че не в 3 , а в 6 сутрин.Беше 1 мес. с муловка в дупето или термометър.Така - значи вечер след банята му масажирах корема по часовниковата стрелка с дланта.И отделно с памук напоен със спирт около пъпчето.Така го загрява ако има колики.Дано и на вас помогне.Успех!Ако нещо не е ясно пиши на ЛС.

# 3
ne se pla6i,4e ne aka 4esto,moqt mal4o kato be6e samo na karma vednaj ne be6e akal 3dni(upla6ih se mnogo),no pediatarkata mi kaza,4e zapalval energiinite si depa Rolling Eyes
zapek ima samo akoakoto e tvardo-masaja e profilakti4en-dai mou:voda ot nakisnati oveseni qdki-1 laji4ka v 100gr prevarena voda-sled karmene-1-2 laji4ki
uspeh

Общи условия

Активация на акаунт