видяхте ли <къщата на куклите>?

  • 1 855
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Това е книжка-игра от рода <срежи и залепи>. Може би е нова (поне във Варна), защото аз днес я видях и купих от един павилион за вестници.
Къщата на куклите има 5 стаи - всяка се продава в отделен брой всеки месец - стаята на анита, хол, кухня, баня и стаята на мартин.

На нас със симона много ни хареса, макар че тя много не се спрвя с рязането.

дано на някой съм била полезна  bouquet

п.с. струва 2.90лв

# 1
  • Мнения: 5 713
Ами на мен.  Simple Smile
Не я знам тази книжка, защото не купувам вестници следователно не посещавам павилионите. Утре ще проверя. Мерси.  Simple Smile

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  bouquetБлагодаря за инфото.Дарина си пада по такива неща и още утре ще потърся книжката. Peace

# 3
  • Мнения: 1 640
В МЕТРО /Варна/ вчера видях къща на кукла пак с оцвет.и изрязване/в кутия голяма/-21 лв.-испанско производство. А днес видях това,за което говориш ,в 1 списание! Раздвоена съм кое от 2-те да взема!
Ако можеш-отиди да я видиш.

# 4
  • Мнения: 1 364
Благодаря. Мисля, че на Алекс ще й е интересно.

# 5
  • Мнения: 745
Аз също я купих днес - ама като се замисля, май аз ще режа всичко  newsm78 Ще си имаме занимавка довечера  Laughing

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз я купих в сряда и цял предиобед лепих стаичката. Доста добре се получи. Ако оцелее един месец- ще купувам и останалите стаички.
За по-голямо детенце, определено ще е много интересно.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 12:24 от Трилиън

# 7
  • Мнения: 3 034
Звучи интересно - благодаря за информацията.  bouquet
А как изглежда? И сама ли се продава къщичката или с някакъв вестник / списание ?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Това списание "Мартин и Анита", с дрешки за обличане на куклите ли е? Благодря за инфото.

# 9
  • Мнения: 745
Да, списанието се казва Мартин и Анита и струва 2.90 лв. Simple Smile

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Има 2 списание- едното е с дрешки за обличане на  куклите Анита и Мартин, другото е с къщичката за сглобяване.

# 11
  • София
  • Мнения: 771
Изглежда много хубава, ще я потърся.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
При нас успех би имал само "Замъкът на чудовищата".  Mr. Green
Каня се да му направя нещо такова...

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Къщата изглежда много симпатична, ама май при нас ще оцелее около 2 мин и ще бъде нарязана, а преди това и нарисувана....Май моята дъщеря ще я правя дизайнерка...ааа просто казано шивачка - каквото докопа го реже и крои Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 105
Извинявай Embarassed, но колко голяма става стаята

Общи условия

Активация на акаунт