Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Някой дали е ползвал този сайт за плащане на сметки? Не съм хич наясно с тези работи, а иска лични данни и т.н. Дали е сигурно, че парите отиват на място? newsm78

https://www.epay.bg/?ex=FOMFY28E.SZ5AHNMC
Цитирай

Да, ние си плащаме всичко така.Това спестява ходене до пощи, Софийска вода и пунктове за ток и редене по опашки в различно време от месеца и деня.Така си плащаме и мобилните и кабелната и и-нета.Ако сметнеш на колко места трябвада ходиш да плащаш сметки-то ще се получи, че в седмицата два пъти имаш задължение да отметнеш нещо...Процедираме така вече доста време, даже не помня от кога.
Цитирай

Да, сигурен е. Ние си плащаме всички сметки така. Не сме имали проблеми.
Цитирай

София

От година си плащаме сметките през ePay. Дори там можеш да си провериш сметките (дължимите суми) за месеца още преди да са дошли по пощата. До момента не сме имали проблеми. Peace
Цитирай

София

Аз плащам почти две години. Нямам никакви проблеми. Laughing
Цитирай

София

Ние все още не сме се възползвали, но мислим скоро да го направим, защото ни се струва неколкократно по-удобно. А и знам, че много хора така си плащат сметките и не са имали никакви проблеми до сега.
Цитирай

София

Плащаме си всички сметки така, страшно е удобно.
Цитирай

при лъв,лъвица и един козирог :)

Сигурно е, удобно е и пести ужасно много време и нерви  Peace
Плащаме така всички сметки за вкъщи повече от 2 години и не е имало проблем  Wink
Цитирай

в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно

Абсолютно сигурно е и много удобно. Ние плащаме така вече около 2 години и не е имало проблем никога. Peace
Цитирай

Varna

Давай смело, проверени са  smile3521
Цитирай

Плащам вече години само през epay. Дори изобщо не се захващам с доставчик на интернет който няма регистрация там.  Smile
Нямам нерви вече да се съобразявам с идиотските работни времена и опашки на разните каси.
Цитирай

София, Младост 1

От две или три години плащаме всички сметки през еРay. досега никога не е имало проблем Stop
« Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 00:21 от Небесна »
Цитирай

Hug   bouquet
Благодаря ви момичета!
Цитирай

Mad  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms
Цитирай

Джакарта

От около година и половина си плащаме сметките чрез ePay. Много съм доволна- бързо, лесно и не се занимаваш с глупости.
Mad  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms
Поне доскоро можеше да се плаща само с карти, издадени от ПИБ или ЦКБ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора