Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • ВСЕЛЕНАТА........
 ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????

# 1
  • на 3 градуса от адът
Twisted Evil ако става на въпрос за пола  на детето
нека да ти обясня нещо
 Peace жените носят само XX хромозоми 
а мъжете XY , демек  от него зависи  какъв ще е полът

# 2
  • NL
ThinkingХЕЙ,МИЛИЧКИИИИИИ..........
Как бихте постъпили,за да не разо4аровате любимия по отношение на най-очакваното същество?????...Той се надява,а вие незнаете изобщо какво се случва с вас????

Поясни,че не разбрах за какво става дума  newsm78

# 3
  • New Zealand
Не ми стана съвсем ясно за какво говориш? За пола ли? Или как да му лкажеш, 4е си бременна? Или какво?
Ако е за пола, определено няма какво да направиш, нито ти, нито той, нито който и да е. Спокойно, като се роди беб4о, така ще се влюби в него, 4е полът ще е без зна4ение!

# 4
  • София
И аз нищо не разбрах.

# 5
  • ВСЕЛЕНАТА........
 Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....

# 6
  • на 3 градуса от адът
Rolling Eyesох,толкова се вълнувам 4е не мога да обясня май нещата
Ами моми4ета всеки ден ме питат: Дойде ли ти? Май си бременна....т.н ...толкова много го искаме 4е се притеснявам да не го разочаровам,ако все пак ми дойде...............той е по-сигурен от мен ,въпреки че грам не разбира....
ooooh! това ли било
ами ако не е сега  ще е по -късно
споко ще стане

# 7
Направи си тест ... Peace
Дано се случи това което желаеш....  Hug

# 8
  • Старата столица
Направи си тест Peace
Успех!

# 9
  • ВСЕЛЕНАТА........
да,знам 4е е така,но ....чувството е подтискащо! Shocked

# 10
  • New Zealand
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.

# 11
  • ВСЕЛЕНАТА........
Ами седни и поговори с него как се 4увстваш. Така стресирана, по-трудно ще забременееш.
Може би си права......Благодаря ти!

# 12
  • на една крачка от Пловдив
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!

# 13
  • ВСЕЛЕНАТА........
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!
Simple SmileПравих не веднъж....многооооооооо бледа линия се появява....а док. нищо не можа да каже в4ера-рано било

# 14
  • NL
Аз не забременях година и половина,но никога не съм си мислила,че по някакъв начин ще го разочаровам или пък той е правил някакви намеци ,нито аз съм усетила нещо подобно.В момента когато най малко очакваш ,тогава ще стане,трябва търпение и спокойствие и не постоянно да мислиш за това.Ако има втора бледа черта,то иди след две седмици  Grinning тогава най ясно ще се види

Успех ти желая   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт