Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

Та въпросът ми е: как гледате на следния тип съжителство?
Има познати, които в стандартен тристаен апартамент, живеят следния набор человеци: Бабата! Едната й дъщеря заедно с мъжа си и двете им деца, съответно на 10 и 9 години; Синът й с жена си и новороденото им бебе. Това прави....?  newsm78 Общо осем на брой ежедневно присъстващи.  #Shocked
Аз лично бих се побъркала, ако трябваше да живея така. Мисълта да нямам грам време за уединение, непрекъснато около мен да щъкат разни дечурлига, да се занимавам с проблемите на неопределен брой хора, да нямам грам независимост в битовото си ежедневие... Тези мисли направо не ми дават мира.
Вярно е, че и ние живеем с майка ми, но това се наложи по ред непредвидени и нежелани от никого обстоятелства  Crying or Very sad, само че просто не мога да разбера конкретното семейство (кво семейство, то си е цяла рода!  #Crazy), което целенасочено живее така и нито едно от младите семейства, които са напълно самостоятелни във финансово отношение, не си прави труда да промени нещата.
Вие какво мислите по този въпрос? И как бихте се чувствали в подобна ситуация? Ще можете ли изобщо да издържите?
Цитирай

Немога да си представя да живеем толкова хора на едно място.
Цитирай

Варна

Не искам даже да си го помисля  #Crazy Не бих могла да живея по този начин, а пък ти казваш че са финансово независими  newsm78
Цитирай

Ужас......не искам и да си го представя...определено дано не ми се налага такова съжителство.Аз съм доста свободолюбива и не мога да си представя да нямам пространство.Живях при свекърва ми/общо 5 човека/ 6 месеца,докато си направим ремонта вкъщи и едвам издържах тези месеци....да не говорим години.
Цитирай

София

Преди около 5г. в тристаен апартамент за около 4месеца живеехме:аз,брат ми с жена си и новородено бебе,майка ми,баща ми и баба ми -общо 7човека +котката Laughing
Да ви кажа не беше много комфортно в началото ,после баба почина Crying or Very sad,и след около месец брат ми и семейството му се изнесоха да живеят самостоятелно...
Знаете ли -къщата опустя,въпреки че нямах и миг спокойствие и усамотение тогава-после като се лутах сама през деня ми се виждаше много пусто и самотно...
Цитирай

Варна

Изобщо не мога да си представя съжителството на две семейства под един покрив, в комплект и с бабата ooooh! Не само грам уединение нямат, ами  как изобщо се побират? Ама те да му мислят като са решили така  Confused
Цитирай

близо до Витоша

пробвали сме и е много гадно,
това са си няколко поколения с различни интереси и разбирания,
по добре под наем от колкото да си развалим отношенията трайно Crossing Arms
Цитирай

varna

В началото на брака ми се наложи да живеем при свеки.Бяхме цяла банда-свекъра,свекървата,на свеки майка и защото беше зима.Девер ми с жена си и двете им хлапета на 6 и 4г. тогава и ние двамата+щерката на път. Не искам да си спомням този период! Shocked Точно 20дни издържах и на 21-я вече бяхме на квартира сами нищо,че беше криза,че аз не работех,а мъжът ми се наложи да работи на три места,за да оцелеем. Не пожелавам такова нещо на никого!   
Цитирай

зад парка

Ако съм на мястото на бабата- изнасям се!
Цитирай

по пътеката

ние лятото сме такава къща като се върнем да се съберем в бг  с децата,  сем. на сестра ми  сега 4 и майка ни! 10 4овека!
Цитирай

под жаркото слънце

пробвали сме и е много гадно,
това са си няколко поколения с различни интереси и разбирания,
по добре под наем от колкото да си развалим отношенията трайно Crossing Arms
  Peace
Цитирай

на плажа

Не ми се мисли. Аз миналата зима бях полудяла, защото живеехме в гарсониера и свеки дойде за зимата при нас. Нямаш лично пространство. Не ги разбирам такива хора, но щом им е добре Thinking.
Цитирай

London, Sofia

То е ясно, че всеки иска да има повече лично пространство, но представи си, че нямат възможност да излезат на квартира ? Какво ще направят - ами ще си траят. Баба знае 2 и 200.
Офф: радвам се, че със съпругът  ми си живеем отделно, макар, че родителите му са много свестни хора  Hug
Цитирай

welcome to the Jungle

В съседния вход, в 4-стаен апратамент имаше (слава Богу Praynig)следната  Shocked Shocked Shockedкомбинация Shocked Shocked Shocked :
 - Бабата и дядото (да уточня - имат 5 деца):
 - едната дъщеря с мъжа си и 2ма сина;
 - единият син - неженен
 - втори син - с жена си и малка дъщеричка
 - втората дъщеря с голям син

иии .... често често им идваха на гости и третия син с жена си и малката им дъщеричка  Very Happy Mr. Green
Искам да ви кажа, че тези хора не са цигани, а българи. И просто не им завиждах как се тъпчеха, но когато нямат избор - и покривчето с 50 кв.см лично пространство са се нещо  Whistling
Цитирай

София

Цитат
InaDot

Ако съм на мястото на бабата- изнасям се!
Ама защо бабата?!Младите да му мислят. Тя е достатъчно добра да ги приюти. Аз май бих ги изгонила  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора