Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес ,сутринта,когато му сменях памперса видях малко бледорозово петно,отпред!Притеснявам се дали това не е кръв,въпреки че е доста бледо!На следващото сменяне нямаше нищо!
Обадих се на педиатъра,както сигурно всички бихте ме посъветвали,но тя каза,че или е от засъхнало пишкано или ако сме го забелвали!(вечерта само съм го погледнала,не съм натискала силно newsm78)
Искам да попитам на някой случвало ли му се е това,защото много се притеснявам,да не би да му има нещо и аз да го изпусна!
Благодаря ви предварително...
Цитирай

Sofia

Не мисля,че е страшно...някой път се получава и при нас един път се е случвало,но повече не!И никакви странични реакции не е имало!Спокойно!
Цитирай

някьде

Може на дупето да има някоя фистулка (май така се казваше) и да се е разранило малко като се е напъвал!
Цитирай

София

Благодаря за бързите отговори,но не е на дупето,огледах всичко newsm78,а е и отпред на памперса!Дано да му няма нищо! Praynig
Цитирай

някьде

За твое успокоение отиди на лекар ако трябва да му пусне някакви изследвания! Дано да му няма нищо на бебчето Hug
Цитирай

Има много детски смях.

Извинявай, ако ти прозвучи грубо, но щом нещо, касаещо моето дете ме притесни, веднага търся професионална помощ.  Peace
Цитирай

Най-добре го закарай на лекарката да го види детенцето.
Цитирай

софия

И на мен ми се е случвало така, да е променен цвета на памперса. Но според мен това беше от самия памперс. Но не искам да те успокоявам, защото не знам точно при теб как е. Провери все пак и миризмата.
Цитирай

София

Благодаря на всички отзовали се,на детенцето ми му няма нищо Peace
Ummaнадявам се да си прочела,че ПЪРВО съм се обадила на педиатъра ни,естествено,че търся първо професионална помощ!Не ми звучи грубо това,което казваш,защото и аз разсъждавам така! Peace
Цитирай

някьде

Благодаря на всички отзовали се,на детенцето ми му няма нищо Peace
Браво Hug Hug Hug
Цитирай

Там...

Да ти кажа,че това може да е от памперса Very Happy.Аз съм забелязвала няколко пъти леко като зацапано петно и съм 150% сигурна,че е от пампата Smile.Ние ползваме "Памперс",ако и вие работата е ясна.
Цитирай

София

Gitaи ние ползваме Памперс,значи
.Ние ползваме "Памперс",ако и вие работата е ясна.
[/color][/color]
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.