Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София-Лозенец

Здравейте мами,искам да попитам дали е вредно когато съм бременна да ползвам сауна или парна баня?благодаря на всички предварително.!
Цитирай

Някъде там на юг...

Абсолютно противопоказно е Naughty
Цитирай

София

Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.
Цитирай

София

Аз едва издържам там,не рискувай.
Цитирай

В.Търново

За сауната и аз мисля,че не е желателна  NaughtyНо относно парната баня...не зная какво имаш предвид,аз ходих през цялата бременност на козметик,където преди почистване на лицето,ми правиха парна баня и нямах никакви проблеми Peace
Цитирай

София

За сауната и аз мисля,че не е желателна  NaughtyНо относно парната баня...не зная какво имаш предвид,аз ходих през цялата бременност на козметик,където преди почистване на лицето,ми правиха парна баня и нямах никакви проблеми Peace
   Парната баня е подобно като при козметик,но в доста по големи мащаби Wink.Аз не издържам вътре и на всеки 10 минути излизам.Според мен е абсурдно да ходи бременна жена там.
Цитирай

София

Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.

Peace
Цитирай

London, Sofia

По-добре не рискувай Peace
Цитирай

София

Ще трябва да се лишиш от това удоволствие и докато кърмиш, ми се струва...   bouquet
Цитирай

София

Мисля ,че е доста опасно! Аз бях на сауна, още като не знаех че съм бременна - за щастие нямаше последици. Но не бих рискувала.
Цитирай

Плевен

Подкрепям     Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.