кога ви остава време за секс

  • 3 916
  • 60
  •   1
Отговори
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Кой е казал,че само вечер може....  smile3521

# 2
  • Мнения: 497
Ами ако включиш мъжа си повече в отглеждането на вашето дете, може би няма да си труп и ще ти се иска да се любите. А той вместо да се цупи, що не помисли малко  Close

# 3
  • Мнения: 3 360
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина...
Място за вина тук не бива да има!Не си уморена и капнала от почивка и мързелуване,нали? ThinkingТрябва най-вече разбиране да има от двете страни ...а време все ще се намери при добро желание Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 8 917
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 183
Най-добре при смяната на лятното със зимно астрономическо време.

Извинявай.
Опитай да не приспиваш бебчо с дрехи за сън,така като го приспиш, ще трябва да станеш да се съблечеш, а като вече си станала-марш в банята за един душ и готово-вече си се разсънила.
Ужасно е, че трябва да се дават указания по тази тема... а, преди ...

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предимно сутрин, преди да станем от леглото.

# 7
  • Мнения: 809
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
И аз съм труп. Затова, когато "трябва", го приспива той. Доста честичко му се налага обаче, но той не възразява. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 197
Спокойно, ще си нагодиш режима. Първия месец аз заспивах  права , докато кърмя и във всеки един момент и то при положение, че имах бебе мечта, което спеше цяла нощ непробудно до 9 сутринта. В следствие на това секса го бяхме ограничили до 2-3 пъти седмично. После свикнах и вече намираме повече време, по-често сутрин след като сме нахранили събуденото бебе. А като почнахме да я оставяме за 1-2 дена на баба и пък сме като отвързани. Няма страшно, така или иначе няма да се уморяваш по-малко, но ще намериш време и за това.

# 9
  • Мнения: 3 334
и сутрин и вечер,когато и да е,стига да сме усамотени /случвало се е и през деня/.Стига да имаш желание Wink

# 10
  • Мнения: 745
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
Peace Peace
Таткото докато приспи мъника, ти в банята.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
питам защото при нас става дефицит и то по моя вина-като приспя  сина ми  в 9-9 30 и съм труп мъжа ми е кисел и въобще
Уф, често и при нас е така  Confused За любимия на мъжа ми сутрешен секс пък изобщо да не говорим... И все пак- намираме време  Grinning

# 12
  • Мнения: 82
В повечето случаи вчер, след като малката заспи. Оправям я и я слагам в леглото и бегом в банята, а тати остава със задачата да я приспи докато се върна, че иначе..... заспивам.

# 13
  • Мнения: 3 500
Винаги има време за секс. smile3508 luvbed

# 14
  • Мнения: 1 043
аз гледам да се измъквам обикновенно че нещо нямам настроение - още ме държи както се казва  Whistling , ама на няколко пъти неможах да се размина  Mr. Green , иначе време има мнооого , само да има кой да иска  Crazy , даже щерката се усеща ако вземе да ми се натиска татко и и си отива в стаята да си играе - след половин час ни се вясва и ни пита нагушкали ли сме се  hahaha Joy , при което мен ме хваща малко срам - а баща и хич - явно на него се е метнала  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 6 461
Имаме  време за всичко ...... Flutter

# 16
  • Мнения: 5 362
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
newsm10
Обикновено вечер,като преспя малката.

# 17
  • Мнения: 730
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно Peace

# 18
  • Мнения: 278
    Уффф ,така бяхме и ние когато ни бяха малки децата. Сега са на 12г. и 8г. и трудно се скатаваме от тях. Та затова през обедната почивка бегом в къщи.Кодовото име е хайде да хапнем   Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 852
Ние сме почти в началото на съвместния живот и почти всяка вечер има време за секс! Peace

# 20
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Ами вечер след вечеря пращам я в детската стая да ми нарисува рисунка или просто да си поиграе, а сутрин нещо не съм настроена на тази вълна покрай еуфорията за приготвяне на детето и т.н., малко съм поспалива и времето ми идва късо

# 21
  • Мнения: 655
Обикновено вечер и аз съм скапана - още повече, че напоследък малкия заспива към 23.30, че и по-късно. И след като го приспя единствено , което искам е да седна малко пред телевизора или компютъра на спокойствие. Затова напоследък изместихме секса следобед докато сина ни спи. А също и когато го оставим на баби дядо разбира се. Embarassed

# 22
  • Мнения: 819
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

Така е! Flutter

# 24
# 25
  • Мнения: 902
Време си имаме достатъчно.НА обяд ако е преz уикенда, малката като zаспи, или вечЕр.Но иначЕ се случВа и преz другото време ако се е zаиграла.Или ако баба й или някой друг който ние  на гости я иzведе до детската площадка. ШИмаме желание и zа сутрешен секс, но тогава обикновено се будим с малката и няма как.Но мъжа ми обича да идва в кухнята докато правя zакуска и просто да се галим и "раzпалваме" докъм обяд,когато малката легне да спи и тогава...  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
вечер заспивам бързо,но сутрин обчам така да се събуждам.Добре че мъника спи до късно и имаме време.
През седмицата татито го води на ясла а акто се върне аз вече го чакам разсънена:)

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Понякога.......

# 28
  • Мнения: 323
Вечер съм като пребита,дори и през деня да са се зародили някакви мераци,вечер тотално ме напускат. Embarassed
Най-активна съм в средата и в края на месеца(по обясними причини),а мъжът ми скача до небето!!! smile3508
Сутрин няма кога,изхвърча като тапа от нас,вечно се е успал за работа Joy
Събота и неделя също ходи на работа,та вече се замислям дали да не потърся някой заместник newsm62

# 29
  • Мнения: 701
Трябва да си го намираме,а не да се стремим да ни остава такова!
Ама като си имаш желание....... Crazy

# 30
  • Мнения: 2 613
Моят мъж през деня го няма,така че сексът е обикновено вечер.Голяма скука,ама какво да се прави newsm78

# 31
  • Мнения: 983
Моят мъж през деня го няма,така че сексът е обикновено вечер.Голяма скука,ама какво да се прави newsm78
И при мен е така. За сега Mr. Green но най-готино ми е следобяд, но много рядко ни остава време тогава.

# 32
  • в къщи
  • Мнения: 467
Чак пък да няма време newsm78...,не го разбирам това Naughty,желанието му е майката Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 951
Сутрин или късно вечер,когато заспят децата.Нашите са много подвижни,вече разбират,говорят(да са живи и здрави).

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Когато имаме желание! Laughing Sunglasses

# 35
  • Мнения: 663
Когато имаме желание! Laughing Sunglasses
Има ли желание ,ще се намери и време

# 36
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
много добре казано

# 37
  • Ruse
  • Мнения: 390
ами пради факта 4е моя мъж работи извън града и се пребира на 10 дена за по 3 или 4,то през тези дни си наваксваме .та за това нямаме определено време,об6то взето през цялото деноно6тое Mr. Green

# 38
  • Мнения: 26
ve4er kogato malkiat zaspi.spokoino mojem da se otdadem na strastite.i bez tova sas saprugat mi si liagame kam poluno6t.

# 39
  • Мнения: 67
докато малката спи

# 40
  • Мнения: 6 164
И аз мисля, че ако има желание - винаги може. Умората и стресът също са фактори, но сексуалното желание може набързо да ги прогони, а както знаем сексът ги лекува успешно. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 428
Не времето е проблема,а желанието. Wink

# 42
  • Мнения: 6 472
Определено опира до желание:) Кагота не сме каталясали, преуморени и зациклили в ежедневни проблемчета, успяваме да си намерим начин:)

# 43
  • Мнения: 588
Ами вече почти не ни остава от работа  Sad ама то май ние сами сме си виновни като поставаме на първо място работа Sad. Иначе секс основно през почивнитв дни, рядко намираме време през седмицата Crazy 

# 44
  • София
  • Мнения: 35 895
О-о-о за това винаги има време  Wink

# 45
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Вечер като си легнем!

# 46
  • Мнения: 929
сутрин, на обед, вечер - стига да си е в къщи и да не е бил дежурен предната вечер.

# 47
  • Мнения: 1 679
Правенето на секс по време на брака е като вземането на лекарство.
Първата седмица се взема по три пъти на ден.
След това по веднъж на ден още една седмица.
После по веднъж на всеки три или четири дни, до изчезване на симптомите.

Питър де Врийс

# 48
  • София
  • Мнения: 1 621
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно. Винаги се намира време. Heart Eyes

# 49
  • Popovo
  • Мнения: 571
Когато няма деца около нас.

# 50
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Честно казано когато има възможност.Ако успея да приспя малкия преди баща му GrinningА най-обичам почивните дни следобяд като заспи малкия имаме 1 час на разположение.

# 51
  • Мнения: 3 886
Когато няма деца около нас.


и аз така или когато заспят.Абе и др помещения на кухнята кято ни прихване  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 891
и сутрин и вечер,когато и да е,стига да сме усамотени /случвало се е и през деня/.Стига да имаш желание Wink

желание му е майката  Peace

# 53
  • Мнения: 1 294
Откровенно казано в първите 2 месеца правихме секс, но колкото да не е без хич.Умората ми беше толкова натрупана, че не ми беше до нищо.
След това нещата се нормализираха, благодарение на това че мъжа ми се включва в грижите за малката.Така успявам да отделя сили и време за удоволствия Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 058
През ноща.

# 55
  • Мнения: 104
Да, хубаво е се поемат ангажиментите и от двете страни, особено за децата  Wink
Че да няма после  Shocked и  Tired

# 56
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не ми остава много време....пък и желанието напоследък никакво го няма Confused.

# 57
# 58
  • Мнения: 4 053
Предимно сутрин, преди да станем от леглото.

 Crazy ммдаа

# 59
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно. Винаги се намира време. Heart Eyes

Иначе в короннен номер ни се е превърнало напоследък някъде посред нощ, когато всички спят и двамата се събудим едновременно по някакъв повод ....  newsm03 newsm03

# 60
  • Мнения: 229
Когато имаш желание, винаги намираш време! А времето никога не стига.

Общи условия

Активация на акаунт