Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета , ако някоя е пила редуктил да сподели какъв беше ефекта и въобще след това как протекоха при вас нещата ... усили ли се апетита , върнахте ли килограмите .
Знам , че е доста силно лекарство със странични ефекти , но понякога отчаянието пред собственото безсилие си казва думата .
Цената същи ме интересува , аз днес смятам да проверя ... но искам първо да чуя мнението ви !
 bouquet
Цитирай

Бургас

Виж тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116827.0
Цитирай

Пазарджик

Аз съм пила редуктил и мой приятелки също са го пили. Ефект има . Все пак много зависи колко искаш да свалиш. На мен в излишък ми бяха 3-4 кг. И резултат имаше. Пих го 1 месец, нямах никакви, ама никакви странични ефекти, приятелките ми също не са ми споделяли да са имали странични ефекти. В крайна сметка сега съм си ОК и не съм качила нито кг.(не спазвам диети и нищо друго не взимам) Все пак всеки медикамент има различно влияние при различните пациенти. Аз споделям как е било при мен, а и при други мой познати, нещата стояха по същия начин. Така че ти си решаваш, но според мен може да пробваш с по- малката опаковка за 2 седмици и виж как ще се почувстваш и дали изобщо ще има ефект. По принцип още през първите дни се забелязва ефект, ако има такъв. Но все пак аз съм взимала Редуктила само 1 месец, за по- продължително време е по- добре да се посъветваш с доктор.
   Успех Peace
Цитирай

10 мг по 28капс 104 лв
15мг по 28капс около145лв това са цени в аптека Марешки
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.