FRISO PEP - моля помогнете на едно алергично детенце!!!!!

  • 4 000
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 512
Millena, ами представа си нямам защо лекарите не й дават и тя да яде млечни продукти  newsm78 - вероятно може да се предаде нещо през потта и кожата, като се гушкат, де да знам...
Не знам защо са им казали така, ама нали и без това хората се шашват от всякакви притеснения, та правят всичко, както им нареди лекарят.
Ако знаете нещо повече по въпроса (а съм сигурна, че е така  Grinning) - казвайте, ще й предам на мамчето всичките ви съвети! Благодаря!

# 31
  • Мнения: 3 271
Знаем някои неща по въпроса с алергиите, но не мисля, че който и да е тук може да си представи причина майка, която не кърми да е на диета заради алергията на детето си! Да ги попита, ако иска, може би е станало недоразумение!

# 32
  • София
  • Мнения: 983
аnsam, подарявам 4 кутии фризопеп. Оставих ти телефоните си на лични.

# 33
  • Мнения: 512
Dujdets, още веднъж хиляди благодарности! Бебчето е само на 3 месеца, така че засега са само на мляко, но се надяват, че като го захранят с пюренцата и кашите малко ще им поолекне на бюджета... В момента дори сокове не разрешават да му дават.
За съжаление трайно не виждам как ще се разреши проблема с това мляко, изчетох доста по въпроса но досега явно Касата се ослушва и нищо не прави за тези дечица. Намекнали са им нещо, че от януари нещата щели да се оправят, ама гаранция - никаква, а дотогава дечицата как ще си осигуряват тая храна не знам... мама и тати ще работят на 5 места денонощно, не виждам друг начин  #Cussing out

Millena, и на мен ми е странна тази забрана на майката, ще попитам пак кога са на контролен преглед и ако разбера подробно ще пиша какво са им казали. Иначе и аз не виждам логика, ама като ми е друго образованието ...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт