Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

На бебока му предстои очна операция и заради общата анестезия, е необходимо да се изследва кръв и урина. Лошото е, че нямам представа как да взема урина, а и очния не беше наясно, как да стане. Помагайте   bouquet
Цитирай

Сложи памук в памперса и след като се изпишка го изцеди Peace.
Цитирай

София, Гео Милев

Продават специални "пликчета" за взимане на урина на бебета - за момченца и за момиченца. Също така може сутрин, веднага щом се събуди, му разтваряш памперса и го чакаш с бурканче.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

В аптеките продават специални колектори за взимане на урина специално за двата пола. Струваха стотинки или левче.
Цитирай

На бебока му предстои очна операция и заради общата анестезия, е необходимо да се изследва кръв и урина. Лошото е, че нямам представа как да взема урина, а и очния не беше наясно, как да стане. Помагайте   bouquet
С колектор . Peace
Предлага се по аптеките и санитарните магазини.
Има за момиченца и момченца.
Цитирай

София

Точно така! С КОЛЕКТОР. Има ги във всяка аптека. Успех с операцията!
Цитирай

В аптеките продават специални колектори за взимане на урина специално за двата пола.
Peace Peace Peace
Цитирай

софия

Има спец. пликчета, които се залепят за дупето на детенцето. Незнам дали това се нарича колектор. Или веднага след като се събуди го чакаш да се изпишка.
Цитирай

Сф

Използвай стерилните колектори от санитарните магазини. При вссеки  друг способ (като описания от mi6ka82 ) има голям вероятност от замърсяване  Naughty
Цитирай

София

Благодяря!
Цитирай
Когато се наложи да вземам урина за изследвания от Дани използвах един обикновен презерватив,просто го придържаш докато се изпишка и готово
Цитирай

София

С тези колектори вече два дена подред пробвам и нищо не става.Попитах в лабораторията и ми казаха,че може с памук като го изстискам после.
Цитирай

Варна

И аз му взех с такъв колектор.Сложихме му го на пишчето и после сложих памперса .След минути проверихме и беше се събрало вътре в пликчето.Трябва само хубаво да се залепи да не излезе навън .
Цитирай

днес тук, утре там...

И аз съм купвала колектори ,но явно усеща дискомфорт и нищо не става. С буркан също съм опитвала , но за памук не бях се сещала. Благодаря ти mi6ka82    bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.