Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Вчера свърших сухара, с който правя попарата на малкия(пшеничен) и отивам в магазина да купя-имаше само ръжен, в първия момент изобщо не се замислих и го купих, направих му попарата, яде си я, нищо му няма, после се сетих, че не знам дали може да яде ръжен сухар на нашата възраст, вие какво мислите?
Цитирай

До хладилника, който обичам

Щом си давала пшеничен (т.е. глутенов), ръжта не е проблем.
Цитирай

Аз давам само ръжен сухар от самото начало, както и кафява, вместо бяла захар (когато изобщо се налага да слагам в нещо захар...)
Няма проблеми!
Поздрави!
Цитирай

Sofiq

Даже бих казала че е по полезен от другия-това е добра идея и аз ще купя такъв Very Happy
Цитирай

не мисля, че е проблем.
аз пък чакам тия дни да свърши пшеничния сухар, за да дам ръжен. но аз не давам попара, а слагам по мялко в обедната зеленчукова манджа
Цитирай

Sofia

Ами щом не е проблем и аз ще продължа с такъв, само дето опаковката на този дето купих е напълно прозрачна, няма нито състав, нито производител, срок на годност също, купих го защото нямах избор, но ще потърся някакъв "марков" Very Happy
Цитирай

Варна

И аз попаднах на един ръжен и се възрадвах, като почитател на черния хляб, ама той съдържаше маргарин  Sad
Цитирай

Банкя

Не е съвсем по темата, но кажете ми къде мога да намеря пълнозърнести сухари?
Иначе ръжен и пшеничен сме пробвали вече Very Happy
Попарата я яде най- много от всичко и даже плаче и си отваря устичката като врабченце като вземе да свършва.
Цитирай

София

Цитат на: kiki27
Попарата я яде най- много от всичко и даже плаче и си отваря устичката като врабченце като вземе да свършва.

Има едни гръцки, мисля че бяха на пападопулу. Но ако намериш от тях, пак прегледай състава. В много от тях слагат мазнина тип маргарин, който не е препоръчителен за бебета. Най-лесният начин е да си направиш сама от пълнозърнест хляб.
Цитирай

Банкя

Цитат на: Iva_D
Цитат на: kiki27

Има едни гръцки, мисля че бяха на пападопулу. Но ако намериш от тях, пак прегледай състава. В много от тях слагат мазнина тип маргарин, който не е препоръчителен за бебета. Най-лесният начин е да си направиш сама от пълнозърнест хляб.

Благодаря Iva_D Love
Мислех си, че той много трудно се препича, но ще пробвам.
За маргарина и аз мисля като теб.
Цитирай

Zdrasti kiki27,
Spokojno mojesh da prepi4ash hlqba v tostera. Az go pravq ot izvestno vreme i sam mnogo dovolna. Ina4e palnozarnest imam v Detelina-ta:)))
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.