Колко често чистите основно банята?

  • 5 311
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 745
До сега чистих банята  Twisted Evil
Ама много се ядосвам на съпруга - казвам му аз, че ако я подсушава след къпане със стирката, банята ще е чиста по-дълго време. Ама той дебела глава (или по-скоро мързелив) и не чува  #2gunfire
Та въпросът ми е вие колко често чистите банята основно? А от кои препарати сте доволни?

# 1
  • Мнения: 198
ох,болна тема!!
и моят като може би вси4ки останала мъже хи4 не барва нищи4ко,особено в банята ! Twisted Evil
а нали банята ми е слабост...  ooooh! 4удя се дали ще те излъжа ако ти кажа 4е я 4истя основно 2 пъти в седмицата,или поне веднъж..
луда сам си,знам..но пък и малката я къпя във ваната всяка ве4ер..

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами когато се сетя и когато имам време! Mr. Green Последните два-три пъти скъпото я изчисти Crazy Препарата не помня как се казва и съм му хвърлила оригиналното шише, защото остана много мъничко! Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 234
Моята нали е още новичка, всяка седмица я мия. Мивката дори по-често, а пода подсушавам непрекъснато - капка да падне, скачам отгоре и с подочистачката Joy За по-нататък сигурно няма да е чак така Confused А за препарата - използвам Мистър Пропър за баня - харесва ми как почиства, а и мирише приятно Peace

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 21:07 от Месечинка виторога

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ох,и при нас това е болна тема!За съжаление имам време само 1 път в седмицата,но ми е много досадно занимание.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Често!не обичам да се къпя в мръсна баня!Аз си вземам душ всеки ден,и щом видя ,че е мръсна се хващам!

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Веднъж на две седмици -основно. Правило № 1 - след ставане - почиствам мивката, правило № 2 - преди лягане почиствам мивките в кухнята и тоалетната и тоалетната чиния. Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Леле ooooh! Аз съм най-мързелива Laughing Веднъж в месеца да чистя банята как ти се струва? Ама банята и тоалетната са отделно, положението е различно Laughing

# 8
  • Мнения: 6 461
Понеже банята и тоалетната са в едно помещение ,се налага всеки ден да мия........... Crazy

# 9
  • Мнения: 186
Банята мия веднъж месечно с четка и Доместос. Мивката и тоалетната мия всяка седмица с Циф.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 272
Всяка седмица,иначе нямам мира.Препарати каквито имам- Доместос,Бингосил,Бреф-пръскало,това са в момента,но аз по принцип на препарати не съм придирчива,какъвто ми падне с него ще чистя.

# 11
  • Мнения: 1 190
Нямам си точно определени дни, когато имам настроение я чистя основно. Тоалетната ми е отделно  Grinning
За препаратите, използвам Pulirapid - страхотно попадение с/у варовик най-вече, има и един български, казва се Фаянс /в оранджево шишенце/, малко гадничко мирише, но пък прави чудеса с фугите Peace

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Веднъж месечно, но постоянно повтарям да се поддържа чисто!

# 13
  • Мнения: 1 612
Основно 1 път в седмицата.
Чистя предимно с Циф.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не си давам зор хич, плочките са стари /от на свекър ми времето/ и не подлежат на измиване както би ми се искало.
Почиствам на 3-4 месеца веднъж. Като направим ремонт, ще си я търкам както подобава, но сега- не  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт