Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

dobri4

Момичета, може да ви прозвучи тъпо, но все пак да питам. Мога ли докато съм бременна да се мажа с антицулулитен крем? Гледам пуснали са на "Златно чудо" и нещо много му имам мерак, ама де да знам - нали съм трудна. newsm78
Цитирай

сф

аз не бих.
антицелулитното свива.
а на теб ти трябва нещо мазно, което да 'отпуска' кожата.
Цитирай

Atlanta ,USA

Не ,не е добре да се мажеш .Изчакай да родиш ,да се откърмите и тогава се мажи . Peace
Цитирай

Велико Търново

Не Peace!Поне така ми каза лекаря на мен,но след като ми бяха продали такъв вместо против стрии.Мазах се нищо не стана,но знам,че една от съставките може да предизвика контракции.
Цитирай

София

Не  Naughty
През този период е препоръчително да се мажеш с продукти,които спомагат за еластичността на кожата при нейното разтягане,така да се каже,а не да я свиват Peace
Цитирай

София

Не. На моя специално пише да не се ползва от бременни и кърмачки.
Цитирай

София

COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)
Цитирай

гр. Варна

По едно кафе на ден не е опасно. Важното е да не се прекалява.
Но за антицелулитен крем знам, че не е препоръчително изобщо.
  Peace
Цитирай

София

COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)

Не е опасно Naughty
Даже в последните месеци моят гинеколог ми разреши да пия по едно кафе на ден,защото много ми падаше кръвното
Цитирай

София

Ако е качествен крема трябва да пише в листовката. Доколкото знам са вредни, защото повечето съдържат кофеин, ел-карнитин и др.подобни.
Виж за тези, които са изцяло с масла /като на "икаров"/ не съм информирана, може пък да са по- подходящи  Rolling Eyes
Цитирай

Карлово

е чак пък много опасен кофеина,не е по едно кафе няма страшно.
Цитирай

Аз лично ползвах,въпреки,че бях чела доста мнения като горепосочените. Слава Богу,не съм имала проблеми. Кафе също пиех,предимно без кофеин.
Цитирай

dobri4

Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.
Цитирай

София

Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.
Аз бих те посъветвала да се мажеш редовно със специален крем срещу стрии (за мен най-добър е на Мустела). Аз го използвах два пъти на ден след банята и се масажирах по 10-15 минути. Самия масаж действа супер благотворно срещу целулитните натрупвания и едно, че няма да имаш проблеми със стриите, но и самата ти ще се чувстваш много добре след него, особено в по-късните месеци, когато може да започнат да ти се подуват глезените. Леко бременеене!
Цитирай

Varna

Мажех се и с антицелулитен и с крем против стрии  Rolling Eyes А лекарят ми препоръча в началото да пия по едно кафе, за да не ми пада кръвното  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора