Бременност, бяло течение и гъбички?

  • 6 175
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 150
Доста често се среща. Но по-добре се лекувай, както ти е казала лекарката и се изследвай ако не изчезнат. Може да е опасно за плода ако раждаш нормално. Не е хубаво да имаш гадинки в теб.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 150
И аз имам бяло течение ,а сега към края на бременноста даже се поусили.Неприятно е  Sick но какво да се прави.

# 17
  • Мнения: 683
Аз имах отначалото като теб ,но ги излекувах с Гино Дактарин и после хоп в деветия месец отново и ме приеха за една седмица в болницата. WearyНо аз имам и проблеми с бъбреците и затова положението беше по тежко,но иначе по никакъв начин докато си бременна не могат да навредят на детенце, smile3521 newsm10въпроса е да ги няма когато дойде време за раждане,защото ако раждаш нормално/аз така родих/има опасност да се предадат на бебчо и да получи конюктивит.Но се лекуват не се притеснявай. newsm10 newsm53УСПЕХ!СПОКО!И ПРИЯТНА БРЕМЕННОСТ И ЛЕКО,АМА МНОГО ЛЕКО РАЖДАНЕ! newsm51  love001  love001  love001
Така е. И аз с първата бременост имах бяло течение и го излекувах с Гино Дактарин, за да се изчисти до раждането /по време на бременност няма никаква опасност за детенцето/, но така и не ми помогна.
Спокойно, отминава Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 103
И аз имах, ама бяха много упорити.

# 19
  • Мнения: 346
От промяната на киселиността във влагалището в следствие на влиянието нахормоните е нормално да се появи течение и гъбички. Трябва обаче да се лекуват, сблед като се направи микробилогично изследване. Повечето препарати за гъбички са съвместими с бременност и кърмене.Опасно е, когато има инхекция, защото тогава може да достигне до плодния сак и да предизвика преждевременно раждане.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
Доста често се среща. Но по-добре се лекувай, както ти е казала лекарката и се изследвай ако не изчезнат. Може да е опасно за плода ако раждаш нормално. Не е хубаво да имаш гадинки в теб.
Peace

# 21
  • Мнения: 2 197
Аз също имах гъбички, които излекувах с една единствена глобула Гиназол. И то при положение, че съм диабетичка и при мен по правило средата е по-сладка и гъбичките са по-упорити. Лекарят ми даже беше учуден,че съм издържала 6 месеца без гъбички. Няма страшно, просто трябва да се направи изследване, за да се установи какви са точно и тогава лечението е по-ефикасно.

# 22
  • Мнения: 7 914
Малко са късметлийките, който не се сдобиват с гъбички през бременността...момичета са те посъветвали вече  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 119
Аз също имах ,а към края на бременността се засили много и ми бяха изписали глобули не помня какви.

# 24
  • Мнения: 33
Момичета, всички говорите за появило се бяло течение по време / вследствие на бременността. Никоя от вас ли нямаше проклетото течение преди забременее...? Толкова е банална тази инфекция... Confused

Аз си я влача години наред вече  Confused С какво ли не съм я лекувала, последното беше венозно преливане чрез системи на някаква гадост, от която ми прилошаваше  Sick . Нищичко не помага. Опитах и хомеопатия Confused и пак нищо.

Първа бременност ми предстои, но много ме притеснява бялото течение. Моля ви, споделете нещо за успокоение Blush

# 25
  • Мнения: 453
И аз съм в клуба Wink
И преди съм имала и по време на бременността- 2 пъти със свещички
ги лекувах!
Сега пак! И с крем Канестен, свещички Клотримазол се ги "гоних" и във вторник
ще ми излезе резултата от намазката  Praynig.
Май е масово явление- добре поне, че бебоците не страдат, защото
за раждането се изчистват!

# 26
  • Мнения: 453
Трябва да добавя, че ако таткото не се маже успоредно
с мама, когато тя се излекува, може да си го върне и става
пинг-понг!  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 131
 NaughtyНе се безпокой,не пречи на бременността и плода....ското говорих с гинеколог по този  въпрос...наистина са много упорити,но ако се лекуваш-трябва да се лекува и партньора ти-понеже при него ефекта е скрит и пак може да ти лепне течение

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз имах гъбички в 7 месец но ги излекувах.
За нормално раждане родовия канал трябва да е чисти.Иначе може да има усложнения при бебето.Получава се конюнктивит 2-3 ден след раждането.
Успех лекувайте се.

# 29
  • Мнения: 259
Това течение направо ми писна... Close

Имам го от 4-ти месец, сега съм в 9-ти и просто не спира... /не поматаг никакви лекарства или билки.../

Така е поради намаляването на имунитета на бременната.
Не е вредно за плода, не се безпокой.

Общи условия

Активация на акаунт