Базална температура-въпрос?

  • 21 032
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.
Интересува ме следното: зная, че базалната температура се покачва при бременност. Ще тествам другата седмица, но днес реших ей така да си измеря температурата. Не беше базалана, а я измерих днес следобяд. Резултатът бе 36,5С. Според мен този цъкъл е прикл\чил като опит, тъй като ако бях бременна, температурата щеше да е при всички положения над 37С, нали? Тя се повишава в сравнение с базалната, а след като е толкова ниска следователно не съм бременна. Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 7 716
Премери си базалната температура утре сутрин след минимум три часа сън, преди ставането от леглото.

# 2
Благодаря Лали. Зная, че това е правилото, но просто разсъждавах "на глас"

# 3
  • Мнения: 4 324
За съжаление дори и да имаш вискоа БТ това не е гаранция за бременност ..... Sad

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не искам да те разочаровам, но Таня е права - погледни последната ми графика, перфектна е, но нямаше бременност:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=3408 … LoginName=ilushka;
изчакай закъснение и направи тест; стискам палци Peace

# 5
  • Мнения: 1 546
Момичета, и аз имам един въпрос за базалната температура.
От вчера започна да се покачва, днес е 37,1. Последния преглед при лекаря показа, обаче, кисти на десния яйчнийк и чист ляв яйчник, който не изглежда да се подготвя за овулация, обаче. Това беше на 19 ден от цикъла при 32 дневен цикъл. Тааа, въпроса ми е, има ли минимален шанс левия да се е събудил и все пак да имам овулация този месец? newsm78

# 6
  • Мнения: 7 716
Колко голяма беше кистата? И дали изобщо е било киста? Днес кой ден от цикъла ти е?

# 7
  • Мнения: 1 546
Ами той каза "Кисти, като пчелна пита"... днес ми е 29 ден...

# 8
  • Мнения: 7 716
Предполагам, че поликистозни яйчници имаш. Забременява се, но по-трудно.
Въведи си температурите ТУК, за да може да се коментират.

# 9
  • Мнения: 1 546
Да, имам поликисозни яйчници. Лали, ще си въведа температурите, ама малко по-късно, че сега проверявайки един куп тестове, пиша и тук и ще ми е нужно малко време за това.
Аз просто се чудех дали е възможно все пак да овулирам при тази ситуация...теоретически, дето се вика даже Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 716
Споко бе, не сме на изпит, когато можеш.
Възможно е да има овулация.

# 11
  • Мнения: 1 546
Май си я сложих...имам прекъсване в измерването на температурата няколко дни, след посещението при лекаря, защото ме хвана яд и реши да спра с тва измерване....ама после разума надделя и пак започнах Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 716
Има една опция там да разрешиш графиката ти да е видима от другите потребители.

# 13
  • Мнения: 1 546
Би трябвало вече да се вижда:)

# 14
  • Мнения: 7 716
Добре изглежда, но за съжаление би трябвало да ти дойде сега.

Общи условия

Активация на акаунт