пюрета "салвест"

  • 487
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 344
Някой да има впечатления от пюрета "Салвест" - естонски? За пръв път ги виждам, много атрактивна цена, пробното му хареса на бебока на вкус, но малко се чудя колко са качествени. Дали сте ги пробвали? Много благодаря на всички ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 448
Не съм ги чувала и виждала  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 344
И аз досега не бях  Shocked Разгледах по разни руски и естонски сайтове и открих доста противоречиви мнения - нещо като за българските пюрета тук  Laughing

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз не съм ги чувала тези пюрета, но щом има противоречиви мнения за тях, не давай на бебето 

# 4
  • Мнения: 832
Преди няколко дни видях, че са ги заредили и в магазина до нас. Взех сок - пюре от моркови и на Вики му хареса. И аз го опитах и не е лошо. А цените им наистина са добри - това беше 75 ст.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
За първи път чувам за тях.
Съдържат ли нишесте, захар, сол? Прочети какво пише на етикета и прецени  Wink

# 6
  • Мнения: 47 890
и аз ги видях,има боровинково пюре/сок,моркови,телешко с нещо си,ябълка,но със сметана...по 75 ст.,но засега не мисля да взимам newsm78

# 7
  • Мнения: 832
и аз ги видях,има боровинково пюре/сок,моркови,телешко с нещо си,ябълка,но със сметана...по 75 ст.,но засега не мисля да взимам newsm78

В Т-маркета, нали?

# 8
# 9
  • Мнения: 1 344
В крайна сметка ние доста похапнахме от тях и май са си наред - на бебо поне му харесват, та не виждам лошо от време на време да взимам такива  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт