ГЛАСУВАЙТЕ за "Черно злато"

  • 6 856
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 293
Малко ми е тъпо, че в този форум няма класация за най-умен човек, най-хубав човек, най-фешън човек, най-точен човек, най-секси меценат, най-виден патриот...... Страх ги е, баце.

 Joy Joy Joy

Аз не гласувах тук. Ма как да гласувам за жорето, че ме дразни, такова забавление пада Joy

11-сантовия змей  Joy Joy Joy

# 196
  • Мнения: 5 622
Благодаря на гласувалите за моя милост  bowuu За мен, това определено е комлимент  Peace

Явно доста вълнувам форумската общност, все пак умряло куче никой не рита, нали така?  Wink  Mr. Green

# 197
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 821
Ох, ох, ой, ще умра Laughing
Много ме разсмяхте Laughing бравос и честито на двамата спечелили първо място и приз под формата на неосъществена печена пуйка.

# 198
  • Мнения: 5 622
Е, аз все пак останах на второ. До сега съм била я на второ, я на трето, я на N-то  Wink

В следващата номинация се постарайте малко повече  Laughing

# 199
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 821
Е, аз все пак останах на второ. До сега съм била я на второ, я на трето, я на N-то  Wink

В следващата номинация се постарайте малко повече  Laughing
Бубе, ако отчитаме Жоровия глас за самия него - направо сте си стъпили наравно. За един глас няма да го правим на въпрос Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 20:36 от Бу

# 200
  • Мнения: 5 622
Е, аз все пак останах на второ. До сега съм била я на второ, я на трето, я на N-то  Wink

В следващата номинация се постарайте малко повече  Laughing
Дуци, ако отчитаме Жоровия глас за самия него - направо сте си стъпили наравно. За един глас няма да го правим на въпрос Simple Smile

Дуци ли?  newsm78

Ами аз също съм си самогласувала  Wink

Интересно ако беше в друга номинация, дали пак така щеше да кажеш?  Whistling

# 201
  • Мнения: 2 550
Е, аз все пак останах на второ. До сега съм била я на второ, я на трето, я на N-то  Wink

В следващата номинация се постарайте малко повече  Laughing
Дуци, ако отчитаме Жоровия глас за самия него - направо сте си стъпили наравно. За един глас няма да го правим на въпрос Simple Smile

Ти покрай тия пуйки, които раздаваш цял ден, почна да забравяш кой кой е Mr. Green

# 202
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 821
Уф бе! Правописна грешка. Лелей, човешката злост...
Души - от душице идва. Но ще го поправя с ника ти, да не ме разнасяте после и за неграмотност...
Освен това, пуйки няма, както стана ясно...

# 203
  • Мнения: 5 622
И що няма пуйки?  Crossing Arms Пилета поне?

 Зеленчуци? 

 Нещо?

# 204
  • Мнения: 2 550
Уф бе! Правописна грешка. Лелей, човешката злост...
Души - от душице идва. Но ще го поправя с ника ти, да не ме разнасяте после и за неграмотност...
Освен това, пуйки няма, както стана ясно...

Кака, там пише "Дуци", не "Души"...май и с рома си прекалила  Joy

Общи условия

Активация на акаунт