Нова тема - Испания

  • 10 882
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Да се разпиша и аз в новата темичка   bouquet
Марица, много се зарадвах като прочетох, че малката е по-добре. Нацелувай я от мене  Hug
За автобусите нищо не мога да кажа. Преди 5 години пътувах с Ованесови, доволна бях, но повече си обещах, че това няма да се повтори.
Ние в петък отворихме Simple Smile Доволни сме от двумесечната работа и крайния резултат. Утре ще пусна снимки, ако не забравя пак фотото в нас. Още не мога да се освестя от недоспиване  Blush
Харич, вие само обещавате, че ще дойдете, не ви приемам вече на сериозно  Crossing Arms

# 16
  • España
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен.За автобусите_преди 2 год.дойдох с "Ивкони"и съм доволна ,сега незнам как е,но с автобуса с който дойде (преди 3м.) свекърва ми са минали само 7 4овека,останалите са го оставили във Франция.
Не мога да измисля подарък на сина за Коледа_с игра4ки не играе,а ина4е все иска да му купувам,седят си така по Шкафовете.4удя се дали да не му вземем рибки или костенурки? newsm78
Вие кога давате подаръците_на 25.12 или на 6.01?
Ние взимаме и за двете дати,но за 6.01 неЩо дребно,да не се сърди 4е няма.
4ао,4е отивам да прибирам Милен от у4илиЩе

# 17
  • Мнения: 509
Бейб,много хубав подарък сте направили на малката.Дъщеря ми и тя повече от всичко иска кученце,баща й и той,само аз нещо не съм много навита.Не,че не обичам животните,даже напротив,но вкъщи и без друго е лудница и с куче си представям какво ще е.Ама съм сама срещу двама и ще видим до кога ще удържа положението.За епилатора,ако пак искаш да е Braun горещо ти препоръчвам този Silk epil Xelle.Струваше 96 eur мисля,но наистина си заслужава.Предният ми също беше на Braun,но от този съм много по-доволна.
Clara,честито!   bouquetМного да ви върви и да сте винаги доволни!Чакаме снимки.
Марица,как си?Анна-Мария по-добре ли е?

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 13:26 от ameliya

# 18
  • Мнения: 2 825
Бейби, честито за кученцето, това ми е много любима порода, толкова са сладки, аз им викам Скотекси (нали такова пале беше рекламното им лице  Wink ). Ще чакаме да видим снимки на сладура Simple Smile А защо чак от Севия?  Confused
Амелия, мерси за пожеланията   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 098
Много сте изписали,бре... CrazyОба4е ви из4етох.Малката спи,аз имам купиЩа работа,но какво от това. LaughingКато стане Ще я нацелувам от вси4ки. Heart Eyes
Зна4ително по_добре е,Щом запо4на да беснее и се появи дяволитото пламъ4е в о4ите,зна4и добре вървят неЩата.Миналата седмица с 4асове седеше на едно място,а когато е здрава най_много се е задържала на място 11 секунди,това й е рекорда. Mr. Green
Давам й освен това,което изписаха докторите и лекарства на билкова основа от България са и имат страхотен ефект.След като спрем антибиотика Ще й давам ЛББ,за да си възвърне нормалната флора,а после и Апитонин за апетит,заЩото отслабна много,наистина много. Rolling Eyes
Амелия,аз то4но на този модел епилатор се спрях,най_ми допадна.Когато малката тръгне на градина,Ще ида до някой ц.комерсиал,за да си го купя.
Клара,не знам дали Хара Ще те посети,ама аз сигурно. Twisted EvilДекември Ще идва на гости у нас братов4едка ми и като я знам как й се ходи(като бях в Бг тази година само тя издържаше на мойто обикаляне из страната  Mr. Green)сигурно Ще иска да види града на богатите. Wink
Бейб,и ние тази година правихме ремонти и тука и в България,напълно те разбирам какво е положението. ConfusedА подаръка за малката е върха направо.Моята иска папагали.Непрекъснато се навира в зоомагазина до детската градина и си е харесала един папагал.Ми като имам ужасен страх от птици,как се купува туй 4удо? ShockedТя Ще прили4а на татко си в това отношение,той дресира животни всякакви.По едно време се беше запалил по змиите и си отглеждаше една кобра 1 месец у тях.Преди да я занесе у тях оба4е,беше дошъл у нас,каза ми 4е трябвало да иде в болницата.Остави ми кутията и ре4е има ена кобри4ка вътре,наглеждай я докато се върна... #CrazyМайка ми се изнесе от къЩи веднага,отиде в сервиза при татко. LaughingТа мойто ако вземе да ми мъкне такива работи из къЩи,трябва да се замисля за палатка ве4е. Laughing
Алест,Ще ти изпратя на ли4ни каквото поиска.Наистина по_добре е да си подготвен,пък каквото сабя покаже. PeaceТука ли си работила при лекарка?Преди две седмици ми правиха рентгенова снимка на главата,имах синузит и искаха да видят къде е локализиран.Рентгеноложката ми каза,4е по имената познала,4е съм българка и обясни,4е имала преди време моми4е,което работело за нея и тя го разпитвала много за България.Оттам знаела и не ни бъркала с руснаците. Laughing

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
съжалявам, не съм видяла, че има вече друга тема! ама не е болка за умиране Wink

Марица, много се радвам за малката  Peaceдано нямате повече такива проблеми!
аз имам един епилатор на ровента, дето съм го пускала не повече от 5 пъти. купих си го по миналата година в бг, бях си забравила филипса тук и стана инцидентно. направиха му хубава реклама от магазина и аз се хванах, само че филипса ми е по-добър, макар и от най-първите. за брауна не мога да сравня понеже не съм имала.аз не съм се стъргала от 2 месеца, купих си един лезерен апарат, та да видим.

Джорджия, аз съм в Мадрид Simple Smile много ще се радвам да се видим, ама гледам падат се почивни дни, а ние май все сме нанякъде  newsm78
все пак дотогава има време, ще поддържаме връзка, за да видим кое как ще е Grinning

Кларита миа, чакам снимки Crossing Arms
бъди сигурна, че ако не тази, то другата година съм цъфнала в марбея! искам да видя пантохата и хулианчо, ако са го извадили от панделата Mr. Green
най-вече разбира се теб  bouquet

Бейб, тия кучета са ми от любимите, поздравления за вкуса! Heart Eyes
единствения недостатък е, че се скубеха много, ама с една яка прахосмучка всичко ще е ок Wink

ние подаряваме подаръците на децата на 25.12.
на 06. 01. се отчитаме с нещо скромно, щото и без това сметките са на минус дотогава Twisted Evil коледа, бъдни вечери, нова година, ала бала...резервирахме за нова година една вила към куенка, там само имаме някое и друго евро вложено Mr. Green

хайдееее, нелитке, дека зачезна ма моме?

# 21
  • Мнения: 5 299
Mарица, много се радвам за малката Че веЧе е добре Hug Все зса нея си мисля аз Rolling Eyes Аз изпадам в ужас при най-малкото неразположение на Викториа Embarassed Преди 2 веЧери я хвана някакво разстройство, и цяла нощ съм я вардила, Ч4е през 1 Час акаше, а много се заЧервява дупето й. Предполагам, Че е от кътниците, защото вмомента избива поредния. До сега не вярвах, Че от зъби се вдига температура и се полуЧава разстройство, но и до мойта глава дойде. Друго обяснение няма. ИзЧезна така както се появи. Но и аз я натъпках с банани, Ч4е от тях се запиЧа. Mr. Green

Лабрадора го отказахме. На мъжа ми шефа му се обади днес, купил си Голден Ретривър, но се отказал нещо, и той ще е подараъка на малката. Laughing Те са поЧти едни и същи, само дето лабрадора е с по-къс косъм. Бях се зарекла повеЧе куЧетада не вземаме, но малката израстна покрай ротвайлерката и шар пея ни, и сега е луда по куЧета. Ротвайлерката обаЧе се беше разбоолялаот някаква неизлеЧима болест, и се наложи да я умъртвим. Confused А шар пея го оставихме в БГ. Аз катодойдох тук, още преди да забременея имахме 3 куЧета Crazy Винаги много съм ги обиЧала, но в последно време малко множко ми идват грижите и за Вики, и всиЧко останало. Няма как обаЧе, детето много  +е се радва. Сигурно ще я кръстим Тити(женско е), не мога да измисля друго име, което ще е лесно за признасяне и на Вики Grinning

Ох, майстора си тръгна, голяма е мизерия - отивам да Чистя ooooh!

Поздрави на всиЧки  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 098
Охо,Харав Куенка зна4и,ми то е много близо до Валенсията. Laughing
Бейб,вярно е,наистина за зъбите.Айде,моята температура не вдигаше поне,но пък винаги е била със за4ервено дупе покрай зъбоникненето. TiredПрепоръ4вам ти един крем за тази цел,много е добър-Mitocyl.Само да не съм го объркала в изписването,4е много отдавна не съм купувала такъв.Като кажеш Митосил,те Ще ти го дадат,продава се в аптеките и е в туба с жълт цвят.
Дай Боже вси4ки де4ица да са здрави,4е направо ми е много гадно като 4уя за болно детенце. Sad
Моми4ета,спрях се на Браун 3570,мисля такъв да си купувам.

# 23
  • Мнения: 509
Марица,за този,който си харесала също знам,че е много хубав.Моя приятелка тук в България го ползва и е доволна много.Само да не бъркам модела,но май е същият.Имал някакви приставки за лице.

# 24
  • Мнения: 3 098
Амелия,сигурно е този съЩия_3570,той е с такава приставка.Тук в един магазин продава4ката ми каза,много е хубав за мустака... hahahaАз мустак нямам и за пинсети даже,но за вси4ко останало,което има си заслужава.Има 20 движеЩи пинсети(много е важно,4е двойката се движи),скоростите му са 2,както при пове4ето модели,има система софтлифт за по_бърза епилация,обезболяваЩа система с ролки,глава за деликатни зони и приставката за лице.
Ето го:

# 25
  • Мнения: 509
Да,Марица,точно за същия се сетих и аз.Като си го вземеш ще кажеш как е,но съм сигурна,че ще останеш доволна.За мен епилаторите на Braun като цяло са най-добрите.
Момичета,да ви питам за пресата за изправяне на коса.Вие използвате ли такава?Аз от няколко години непрекъснато си изправям косата.Няма да ви казвам в какво състояние е от тази преса,но ако не я изправя не мога да изляза от вкъщи.Та нали си избирам подарък за Коледа реших да си поискам нова преса.Само,че незнам каква.Моята е професионална на Dikson,но е доста старичка,а и изгаря два пъти вече.Ако сте доволни от някоя ще се радвам да споделите.Много ми е трудно да си избера,а искам да е изпробвана,че не ми се правят повече експерименти с косата ми.

# 26
  • Мнения: 5 299
Ameliiya, и аз си изправям косата. Имам една преса от преди100 год, куЧа марка е(Конеглиано), но отдавна веЧе не я ползвам по предназнаЧение. Сега ползвам един продукт за изправяне на косата, на Лонда, и издухвам със сешоара. Също ползвам теЧни кристали,  малко или много предпазват косата от сешоара, и така си карам. Пак полуЧавам желаният ефект.
http://www.londa.ru/mods.php?name=section&oid=85&bid=31 Ето от тази серия е, но няма снимка тоЧно на този продукт. В тубиЧка е като гел за коса. МАЙ НЕ  съм виждала тук тази марка. Също има и на YunseY. Испанска марка е, но май и нея не съм виждала тук по магазините. МНого съм доволна от продуктите им. Grinning http://www.yunsey.es/esp/yunsey.html

Да ви покажа и Тити Grinning От снощи е в нас, опика доста, но малката е много щастлива. Crazy

# 27
  • Мнения: 509
Оле,Бейб,страхотна е Тити!Представям си каква радост е за малката.Сигурно ще пада голяма игра.
Бейб,завиждам ти,че успяваш да с изправиш косата със сешоар.Косата издухана със сешоар ми харесва сто пъти повече отколкото изправена с преса,но на мен изобщо не ми се отдава.А за YunseY и аз съм доволна от продуктите им.Ползвала съм някои неща и ми харесват.
Освен да си купя хубав сешоар и да започвам опитите за издухване,че с тази преса скоро ще остана без коса.

# 28
  • Мнения: 5 299
Оле,Бейб,страхотна е Тити!Представям си каква радост е за малката.Сигурно ще пада голяма игра.Бейб,завиждам ти,че успяваш да с изправиш косата със сешоар.Косата издухана със сешоар ми харесва сто пъти повече отколкото изправена с преса,но на мен изобщо не ми се отдава.А за YunseY и аз съм доволна от продуктите им.Ползвала съм някои неща и ми харесват.
Освен да си купя хубав сешоар и да започвам опитите за издухване,че с тази преса скоро ще остана без коса.
Абе, да ти кажа и сешоара изтощава косата, но мисля Че е по-малкото зло все пак. Купи си теЧни кристали, наистина предпазват косата. А колкото до издухването, и аз отнаЧало бях много схваната, но с много упоритост, задобрях. Просто се бях заинатила, защото не мога да ходя постоянно на фризьор. Blush Crazy Ако решиш да си вземеш сешоар, ОтнаЧало поЧни на по-слабата струя докато свикнеш. Малко по-пипкаво е, но така ще тренираш Grinning

Ох, моите приклюЧения с куЧето запоЧнаха - тази сутрин ми изяде единственото цвете ooooh! Да видим кое ще е следващото.. Crazy

Марица, как е малката? Grinning

# 29
  • Мнения: 811
Марица,как е малката,надявам се по добре.Много ти благодаря за линка дето ми пусна.Не съм го из4ела целия,4е не ми остана време в4ера Confused видях,4е има доста интересни методи за ле4ение.Сега поне Ще си знам...дано не доиде време да ги прилагам,де.
Бейб,4естита ви плюШена,движеЩа се,издаваЩа звуци и правеЩа бели "игра4ка" newsm62.Много е сладка.

Моя епилатор е на  съЩоБраун и съм доволна.Даже е такъв Силк,ама няма приставка за лице.
За "ютиите" за коси немога да кажа,заЩото не ми се налага да ползвам.Косата ми е праааава,права.Но и аз като Бейб съм доволна от продуктите на Yunsey.Само дето в испанско не се намират,а уж са от тук newsm78 .Ползвала съм и козметиката им за лице и бои за коса и ми харесваха.Търсих ги тук,но уви.

Общи условия

Активация на акаунт