Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Имате ли впечатления? Мислиме там да правиме ЧРД-то на малката, но нищо не знам за този клуб. Намира се в Младост 1.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 12:49 от Гита Ог

# 1
  • София
  • Мнения: 4 911
А ти как се спря на точно този клуб ?

Съвсем близо до нас се намира, но е отворен отскоро и не съм чула отзиви.  Имам визитна картичка - ако ти трябват координати. 

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Ами на две крачки от вкъщи е. Днес ходих до там, говорих с една жена/ може би собственичката/. Горе-долу бива. Не знам само как организират рождените дни, забавляват ли се децата. Стори ми се като за по-малки дечица, ама пък ми е удобно.... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 911
"Приказка без край" в Гео Милев /близо до Румънското посолство/ много ми хареса - не е толкова близко, но ако се прави сравнение с "Усмивка" май това е единственият му минус - просторно, с отделни помещения за децата и за родителите, с интересни програми и при това и за по-големи деца.

А иначе собственичката на "Усмивка" ми допадна - тя е кукловод по професия и преди време съм я гледала в "АРИЕЛ" в някои представления. Мисля, че ще се справи Simple Smile Но аз за ЧРД-то си избрах Приказката (все пак има време дотогава, така че ще чакам да пишеш къде и как е било тържеството).

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Може ли да ми дадеш някакви координати на "Приказка без край"?

# 5
# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Благодаря ти!
Попромених заглавието, тъй като сега се замислих и за "Патиланци". Някой празнувал ли е там рожден ден на детето си? Забавно ли е за децата? Гледах в сайта им, но нищо откъм цени не ми е ясно. Какво се включва?

# 7
  • Мнения: 155
В Патиланци празнувахме втория рожден ден на сина ми.На мен не ми допадна хаосът,който цареше през цялото време.Гостите са в голямото помещение или в новопостроеното за пушачи,заедно с останалите клиенти,а децата ги вкарват в една стая,към която няма видимост и ако са по-малки,родителите не биха посмели да ги оставят сами и всички се пренасяме в тяхната стая,която е доста малка.После ги пускат в джунглите според възрастта,но специално за джунглата на най-големите е доста опасно защото моята дъщеря е на пет,но има деца на по 9-10 години,улисани в играта,от които не мога да изисквам да я пазят докато търчат насам натам,а аз не мога да се доверя на момичетата,които отговарят за безопасността,защото съм била свидетел на инцидент.Искам отново да уточня,че това е за джунглата на големите,при малките няма опасност от инциденти.
Наистина ми се струваше много .... разпиляно и неорганизирано.Но въпреки това всеки има право на избор! Затова празнувайте там,където смятате,че ще се чувствате най-добре!

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Благодарско за инфото! Вече тотално не знам какво и къде да правиме.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 834
Патиланци категорично не ми харесва - огромно е, хаотично, неуютно. Не ми допада.
"Усмивка" е симпатично местенце, но прекалено малко. Аз бях там на един рожден ден преди самото откриване и съоръженията за игра бяха доста малко. Въобще изглеждаше бедничко и недобре оборудвано. Но може вече да са го оправили.
В събота бяхме в едно много хубаво място в "Гео Милев" - Тинки Уинки. Има сайт, може да се открие на търсачката. Хареса ми

Общи условия

Активация на акаунт