Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Flutter
Някой ако може по вече инфо да даде за тази поликлиника? Smile
Цитирай

София

Лекарите са добри. Пусни търсачката, има много теми.
Цитирай

Варна

Аз посещавам тази клиника и съм много доволна.
Цитирай

София/Варна

Аз съм пациентка на тази клиника - както каза Лали, там работят добри специалисти. Радвам се на добро отношение и никога не съм имала проблем със записването на час, особено когато се касае за нещо спешно.
Цитирай

София-Лозенец

Здравейте, и аз бих искала да споделя че също ходя в Клиниката на Щерев, и съм много доволна.Посещавам д-р Савова...,винаги е много мила и обяснява всичко ,което те интересува.
Цитирай

Hug
благодаря ви момичета!много сте мили,ако някой иска може да ми пише просто имам много въпроси относно тази тема?!!! Laughing
Цитирай

София

Ами питай, ние ако можем ще отговаряме.
Цитирай

хасково

Не съм доволна специално от доц. Щерев,защото ме изкара с намален яйчников резерв или че съм в менопауза. #2gunfireГлупости в момента съм бременна във втори месец.
Цитирай

София

А Щерев не е в похвалените.
Само екипът му е добър.
Цитирай

а някой може ли да ми каже пък д-р Тимева от тази поликлиника да ли е добър специалист??
Цитирай

София

Добър специалист е.
Цитирай

сред маслини и портокалов цвят

а някой може ли да ми каже пък д-р Тимева от тази поликлиника да ли е добър специалист??

По мое мнение Тимева е най-добрия избор в тази клиника. Савова също, но при нея има прекалено много пациентки, все бърза и няма време да обяснява.
Успех!
Цитирай

ooooh!
добре!защото ходя при нея и моита впечатления са че е мн.изчерпателна и точна!!!просто информацията е поднесена от нейна страна мн.изчерпателно,така че няма смисъл да задаваш излишни въпроси!поне аз така мисля!! Smile
Цитирай

София

Здравейте момичета,
Ако имаме възможност за избор на конкретен специалист там, кой според вас е най добрият - Тимева ли или някой друг?
Мерси предварително за отговорите Hug Hug Hug
Цитирай

София

a doktor aleksandrov?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора