А за поликлиниката на д-р Щерев някякви сведения??

  • 7 252
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 460
 Flutter
Някой ако може по вече инфо да даде за тази поликлиника? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 716
Лекарите са добри. Пусни търсачката, има много теми.

# 2
  • Мнения: 1 612
Аз посещавам тази клиника и съм много доволна.

# 3
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз съм пациентка на тази клиника - както каза Лали, там работят добри специалисти. Радвам се на добро отношение и никога не съм имала проблем със записването на час, особено когато се касае за нещо спешно.

# 4
  • Мнения: 481
Здравейте, и аз бих искала да споделя че също ходя в Клиниката на Щерев, и съм много доволна.Посещавам д-р Савова...,винаги е много мила и обяснява всичко ,което те интересува.

# 5
  • Мнения: 460
 Hug
благодаря ви момичета!много сте мили,ако някой иска може да ми пише просто имам много въпроси относно тази тема?!!! Laughing

# 6
  • Мнения: 7 716
Ами питай, ние ако можем ще отговаряме.

# 7
  • Мнения: 80
Не съм доволна специално от доц. Щерев,защото ме изкара с намален яйчников резерв или че съм в менопауза. #2gunfireГлупости в момента съм бременна във втори месец.

# 8
  • Мнения: 7 716
А Щерев не е в похвалените.
Само екипът му е добър.

# 9
  • Мнения: 460
а някой може ли да ми каже пък д-р Тимева от тази поликлиника да ли е добър специалист??

# 10
  • Мнения: 7 716
Добър специалист е.

# 11
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
а някой може ли да ми каже пък д-р Тимева от тази поликлиника да ли е добър специалист??

По мое мнение Тимева е най-добрия избор в тази клиника. Савова също, но при нея има прекалено много пациентки, все бърза и няма време да обяснява.
Успех!

# 12
  • Мнения: 460
 ooooh!
добре!защото ходя при нея и моита впечатления са че е мн.изчерпателна и точна!!!просто информацията е поднесена от нейна страна мн.изчерпателно,така че няма смисъл да задаваш излишни въпроси!поне аз така мисля!! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 43
Здравейте момичета,
Ако имаме възможност за избор на конкретен специалист там, кой според вас е най добрият - Тимева ли или някой друг?
Мерси предварително за отговорите Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 1 291
a doktor aleksandrov?

# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Nelly S, аз съм доволна от Александров, който ми следи бременността и ми прави секциото, както и от Ганева, която ме обгрижваше след раждането.

# 16
Здравейте кажете ми д-р Савова прави ли прегледи в Тина Киркова

# 17
  • Мнения: 7 716
Д-р Савова от Тина Киркова и д-р Савова от клиниката "Щерев" са различни лекари.

# 18
  • Мнения: 1 291
а Янакиева от клиника Щерев?Утре имам час при нея

# 19
  • Мнения: 5
аз не съм доволна от д-р Александров,миналата година ходих при тях и сега се оказа,че изследванията са грешни.Много сър разочарована

# 20
  • Мнения: 481
Здравейте,има ли мама която е раждала в клиниката или и предстои раждане?

# 21
  • Мнения: 21
Здравей KATYA KOCI,
мнението ми за щеревата клиниката е противоречиво - по принцип са добри специалисти, имат стройна система за действие и схема за диагностициране и решаване на проблемите, но за съжаление аз не съм много доволна.
Ходих 2 години и наскоро при стандартен профилактичен преглед се оказа че имам изместена матка в дясно... мислих, четох по форумите пак известно време, и отидох пак при тях с идеята за лапароскопия. Отидох при д-р Алекснадров з-то веднъж бях попадала при него( моята док-ка я нямаше) но ми направи впечатление че не беше много разговорлив и му теглих думите с ченгел, освен това се изказа против цветна снимка, не била нужна....
Отидох на друго място и там ВЕЧЕ ме хвърлиха в джаза - оказа се че и матката ми била с малки размери (недоразвита)... е това как никой не го е видял за 2 години незнам.... да не говорим че от толкова ходене по доктори вече ми е адски трудно да имам доверие на лекар...
Така че прецени сама, а и все пак трябва да започнеш от някъде с някого, освен това има достатъчно инфо в нета, форуми и винаги може да четеш и питаш когато нещо не ти е ясно или да се информираш ако нещо незнаеш... Късмет ти желая!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Всичко е много относително. Първите трима доктори, които посещавах в период от 8 години само това повтаряха, че съм имала недоразвита матка и всичко ще бъде много трудно, взимаха си парите и нищо не направиха. В клиниката на Щерев имам един неуспешен опит за стимулиране на овулация и един успешен. При втория опит забременях спонтанно. С малка матка и къса шийка успях да износя 2 бебета без особени перипетии. Знам, че мнението ми е субективно, но за мен там са едни от най- добрите специалисти в тази област. Така че всеки сам за себе си решава.

# 23
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Здравейте,има ли мама която е раждала в клиниката или и предстои раждане?

Аз раждах в клиниката - моя Оги беше бебе номер 4 и първото момченце на клиниката Simple Smile. Като цяло съм доволна и от екипа, който ме оперира и от обслужването след това. Имаше малки недоразумения, които се изчистиха много бързо.
Иначе постоянно тормозех акушерките да ми дават да сменям памперси и да гледам как ми мият бебето.

eeeE, д-р Александров е против цветните снимки, защото това е една доста по-болезнена и травмираща процедура от хидротубацията, с която той се справя много добре. При мен имаше съмнение за стеснение на лявата тръба и той ми направи хидротубация, след която веднага забременях спонтанно.

# 24
  • Мнения: 21
KayRenn,

знам че цветната снимка е по-нещадяща от хидротубацията, особено като се има предвид рентгеновото облъчване, което убива яйцеклетки, но пък тя показва по-ясно и категорично каква е ситуацията. При мен на дневен ред е лапароскопията и затова ми се искаше преди това да имам и снимка, която да дава предварителна информация - ясно ми беше заявено че лапарото ще е само диагностично, тъй като и да има нещо повече лапарото не било начина за справяне с проблема....
за съжаление колкото повече искаш да знаеш и си позволиш да говориш с докторите по даден въпрос и да питаш толкова по-нелюбезни и некомуникативни стават - КОЕТО НЕ ГО РАЗБИРАМ! Става въпрос за теб и твоето здраве в крайна сметка и са длъжни да те информират за всичко, да не говорим, че търсиш решаване на проблем, не просто си убиваш времето.

# 25
Sled 8 godini sterilitet sega sam maika na Valentin-2god.i 4mes.Zabremeniah in vitro v clinikata na Sterev ot 1-via opit.Prez tezi 8 godini minah prez kakvi li ne lecari nai-veche v Maichin dom,praviha mi pochti vsichko-2 tsvetni snimki,edna laparoskopia,posle plastika na trabite(biaha mi prohodimi,no s mnogo srastvania),posle oste 1 laparoskopia-da se vidi zasto ne stava nisto.Nakraia prof.Nalbanski mi zaiavi che poveche nisto ne moje da se napravi za men i da si osinovim dete.Reshih da napravia edin posleden opit da zabremeneia-taka popadnah pri D-r Timeva-ot parvata ni sreshta mi varna nadejdata i uverenosta che ima goliam shans da imame dete.Vsichko koeto mi kaza stana tochno taka ,kakto mi go kaza.Za men v tazi clinika sa nai-dobrite lekari i nai- golemite profesionalisti. 

# 26
  • Мнения: 434
KayRenn,

А за раждането колко плати?.. Сега д-р Тимева ми наблюдава бременността и още се чудя дали да раждам там.. Незнам дали ми се дават толкова пари.. newsm78

# 27
  • Мнения: 1 291
а за Д-р Юнакова някакви отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт